Song Joong Ki Şu Anda Bir İlişki İçinde Olduğunu Doğruladı

0
200

Song Joong Ki’yi tebrik ediyoruz!

Song Joong Ki, şu anda bir İngiliz kadınla ilişkisi olduğunu doğruladı.

Sports Chosun‘dan özel bir habere göre, Song Joong Ki şu anda İngiltere’den ünlü olmayan biriyle çıkıyor. İkilinin bir yılı aşkın süredir ilişkisi var.

Song Joong Ki onunla olan ilişkisini saklamadığı için ikisi normal bir çift olarak birbirleriyle vakit geçirdiler. Örneğin, ikisi evinin yakınında randevuların tadını çıkarıp, Song Joong Ki denizaşırı programlarında ona eşlik eder ve o günkü programlarına göre bir randevu için kız arkadaşını ziyaret ederdi. Newsen, onunla birlikte Incheon Uluslararası Havaalanı’na geldiğini belirtti.

Özellikle, 7 Aralık’ta Singapur’da Reborn Rich’in düzenlediği basın toplantısının ardından Song Joong Ki’nin kız arkadaşının da mekanda olduğunu ve onu dizi çalışanlarıyla tanıştırdığı kaydedildi. İkili daha sonra bir tarihte birlikte Singapur’da vakit geçirdi ve ardından birlikte Kore’ye döndü.

Song Joong Ki’nin ajansı High Zium Studio kısa bir açıklama ile ilişki durumunu doğruladı.

‘Song Joong Ki, iyi hisleri olan bir kadınla buluşuyor. Lütfen onlara sıcak bir kalple göz kulak olun. İlişki içinde oldukları gerçeği dışındaki bilgilerin teyit edilemeyeceği konusunda anlayışınızı rica ediyoruz. Lütfen doğrulanmamış spekülasyonları bildirmekten kaçının.’ — High Zium Studio