Hayranlara Göre Bu 4. Nesil K-Pop Grupları En İyi Kimyaya Sahip

0
311

Hayranlar, harika kimyaya sahip grupların en iyi performansları sergilediğini söylüyor!

Reddit’teki yakın tarihli bir tartışmada  K-Pop hayranları, birbirleriyle en fazla kimyaya sahip olduklarına inandıkları son zamanlarda çıkış yapan grupları tartıştılar. Pek çok grup listelendi, ancak aralarındaki yakınlık ve etkileşimler açısından en çok bahsedilen gruplardan birkaçı öne çıktı!

İşte en çok bahsedilenlerden bazıları!

1. LE SSERAFIM

Üyelerden bazıları LE SSERAFIM’e katılmadan önce birbirini tanıyor olsa da, grup hızla yakınlaştı! Güçlü performansları, sahnede ne kadar kimyaları olduğunu gösterirken, komik hikayeleri de kimyalarını sergiliyor.

2. TXT

TXT üyeleri herhangi bir şekilde eşleştirilebilir ve harika bir kimyaya sahip olabilir. Hayranlar, tüm üyelerin sahnede ve birbirleriyle sahnede ne kadar rahat olduklarına aşık oldular! TXT’nin etkileyici performansları üyelerin birbirleriyle olan kimyaları nedeniyle daha da güzel bir hale geliyor.

3. AESPA

Çıkışlarından bu yana AESPA kimyalarını hem görsel olarak hem de kişisel olarak birbirleriyle sergilediler ve bu da harika performanslara yol açtı!

4. KINGDOM

Grubun hayranları, yakınlıklarını grubun başlangıçta nasıl kurulduğuna bağladılar!

5. P1Harmony

Bazı hayranlar, P1Harmony’yi grubun babası Keeho olan büyük bir aileye benzettiÜyeler bu yılki ISAC yarışmasında yakınlıklarını Intak’ın performansı sırasında gösterdiler!

6. Stray Kids

Stray Kids’in yakınlığının hayranlar için rahatlatıcı olduğu biliniyor. Üyeler o kadar senkronize ki ayakta durmayanlar için biraz endişe verici olabilir!

7. Kep1er

Hayranlar genellikle Kep1er’in ne kadar yakın oldukları ve birbirleriyle olan harika iletişimleri hakkında yorum yapıyor. Hayranlar da gruba bağlıdır ve genellikle grubun daha iyi muamele görmesi için konuşurlar.

 

8. ATEEZ

Ateez’in herhangi bir hayranı, grubun ne kadar yakın olduğunu kanıtlayan çeşitli anlara işaret edebilir. Yıllar boyunca, üyelerin birbirleriyle kan bağı varmış gibi ilgilendikleri birçok zaman oldu!