Lee Jong Suk, Yaklaşmakta Olan Noir Dramasında Suçlu Olmakla Suçlanan Üçüncü Sınıf Bir Avukat

0
369

Yaklaşan MBC draması “Big Mouth” (Asıl İsmi), Lee Jong Suk’un ilk fotoğraflarını paylaştı!

“Big Mouth”, Lee Jong Suk’un, kendisini bir gecede “Big Mouse” olarak bilinen dahi bir dolandırıcıya dönüştüren bir cinayet davasından sorumlu olan üçüncü sınıf bir avukat olan Park Chang Ho olarak oynadığı sert bir dramadır. Park Chang Ho, hayatta kalabilmek ve ailesini korumak için ayrıcalıklı üst sınıflar arasındaki büyük komployu ortaya çıkarmak zorundadır.

Lee Jong Suk, beklenmedik bir şekilde kötü şöhretli dolandırıcı “Big Mouse” olarak tanınan, yüzde 10 başarı oranına sahip üçüncü sınıf bir avukat olan Park Chang Ho rolünde. Korkunç başarı oranı nedeniyle, Park Chang Ho ofisin aylık kirasını ödemenin yanı sıra aynı zamanda kayınpederi olan ofis müdürünün maaşını da ödemekten geri kalıyor. Bu duruma daha fazla dayanamayan Park Chang Ho’nun karısı Go Mi Ho (Girls’ Generation’dan YoonA), ne kadar uğraşırsa uğraşsın düzelmeyen sinir bozucu bir gerçeklik tarafından köşeye sıkıştırıldığında boşanmak ister.

Bu zorlukların ortasında Park Chang Ho, bir süredir ilk kez bir cinayet davasını savunmak için bir talep alır, ancak bu sadece onun yeraltı dünyasının kralı olarak bilinen “Big Mouse” olmakla suçlanmasına yol açar. izleyiciler, Park Chang Ho’nun bu komplodan güvenli bir şekilde kaçıp kurtulamayacağını merak ediyor.

Yeni yayınlanan fotoğraflar, Park Chang Ho’nun avukat “Big Mouth”tan dahi dolandırıcı “Big Mouse”a dönüşümünü gösteriyor. Üçüncü sınıf bir avukat olarak dalga geçilmesine rağmen, Park Chang Ho giyim tarzıyla her zaman profesyonel görünür.

Ancak, bir başka kare onu hala yaralı bir yüzle hapishane üniforması içinde önümüze koyuyor. İlk bakışta her şeyden vazgeçmiş gibi umutsuz görünse de, Park Chang Ho’nun bakışları her zamanki gibi keskin. İzleyiciler, Park Chang Ho’nun hapishanedeki diğer suçlulara karşı nasıl hayatta kalacağını merak ediyor.

Yapım ekibi şunları paylaştı, “Lee Jong Suk, Park Chang Ho otorite girdabına kapılırken karakterinin duygularındaki ani değişimleri mükemmel bir şekilde tasvir edecek. Lütfen aktör Lee Jong Suk’un izleyicilerin henüz başka hiçbir yerde görmediği farklı bir cazibesini bekleyin.”

“Big Mouth”, “Doctor Lawyer”ın tamamlanmasının ardından Temmuz ayında vizyona girecek.