Shin Min Ah, Yeni Bir Romantik Komedi Dizi İçin Görüşmelerde

0
131

Shin Min Ah’ın başka bir romantik komedi dizide başrol oynayacağı bildirildi!

26 Haziran’da medya kuruluşları, Shin Min Ah’ın yakında çıkacak olan dizi “Because I Want No Loss” (Taslak Başlık) adlı dizide yazar Kim Hye Young ile birlikte çalışacağını bildirdi.

Shin Min Ah’ın ajansı O& Entertainment, dolaşan haberlere yanıt verdi. Onlara göre Shin Min Ah, “Because I Want No Loss”dan teklif aldı ve olumlu değerlendiriyor.

Dizi, parasını kaybetmemek için sahte bir evliliğe giren bir kadın ile ona zarar vermek istemediği için sahte damat olan bir adamın romantik hikayesini anlatacak.

Shin Min-ah’a, para kaybetmek istemediği için yarı zamanlı bir öğrenciyle sahte evlenecek olan Son Hae-young rolü teklif edildi

Yaklaşan dizi, “Her Private Life“ın yazarı Kim Hye Young tarafından yazılacak.

Dizinin yayın kanalı ve yayın tarihi hakkında henüz açıklanan başka bir detay yok.

Shin Min Ah, birçok hit romantik komedi projesinde oynamasıyla bilinir.

2021’de romantik komedi dizisi “Hometown Cha-Cha-Cha“da Kim Seon Ho, Lee Sang Yi, In Gyo Jin, Lee Bong Ryun ve Jo Han Chul ile başarılı bir şekilde rol aldı.

Geçen yıl ise birçok ünlü ismi kadrosunda bulunduran hit yapım “Our Blues“da yer aldı.

Shin Min Ah, “Because I Want No Loss” dışında Lee Hyung Min tarafından yönetilen ve Kim Hyun Ah tarafından yazılan yaklaşan dizi “I am a Nurse, a Human“da da başrolde yer alacak.

Shin Min Ah “Chief of Staff“, “Tomorrow With You“, “Oh My Venus“, “My Girlfriend Is a Gumiho“, “A Love to Kill” ve daha birçok hit dizide ana başrol oyuncusu olmasıyla tanınır.