Seol In Ah ve Choi Hyun Wook ve Daha Fazlası Yeni Bir Dizide Rol Alabilir

0
212

21 Şubat’ta birkaç medya kuruluşu,  Seol In Ah ve Shin Eun Soo‘nun yaklaşmakta olan romantik fantastik dizi “Sparkling Watermelon“da Choi Hyun Wook ve Ryeoun’a katılacağını bildirdi. Haberlerin ardından Seol In Ah’ın ajansı, dizide görünmek için gelen teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiğini bildirdi. Shin Eun Soo‘nun tarafı ise henüz bir yorum yapmadı.

Dizi, hem model bir öğrenci hem de müzik grup üyesi olarak ikili bir hayat yaşayan bir çocuğun hikayesini anlatmaktadır. İlginç bir müzik aletiyle yanlışlıkla zamanda yolculuk yapar ve 18 yaşındaki babasıyla tanışır. Orada gizemli bir kıza aşık olur ve dostluğun anlamını öğrenir. 

Dizinin yönetmenliğini “Should We Kiss First?” dizisinin yönetmeni Son Jung Hyun yapacak ve senaryosu “Mental Coach Jegal” ve “Kill Me Heal Me” ve “The Moon Embracing the Sun“ın senaristi Jin Soo Wan tarafından yazılacak.

Fan Entertainment tarafından üretilecek olan dizinin, ne zaman ve nerede yayımlanacağına dair net bir bilgi yok.

Daha önce “School 2017“, “Beautiful Love, Wonderful Life“, “Mr. Queen” ve “A Business Proposal” gibi dizilerde yer alan Seol In Ah, mart ayında yayımlanacak olan draması “Oasis“in oyuncu kadrosunda yer alıyor. Teklifi kabul etmesi halinde yeni projesini seçmiş olacak. En son “Summer Strike” dizisinde yer alan Shin Eun Soo ise 2023 yılındaki ilk dizisini seçmiş olacak.