Seo In Guk, Annesi ve Evlilik Konusundaki Düşünceleri Hakkında Konuştu

0
462

Seo In Guk, annesi ve evlilik hakkındaki düşünceleri hakkında konuştu.

25 Mayıs’ta çıkacak olan ‘Pipeline’ filminin basın toplantısında Seo In Guk, hayattaki rol modelini açıklayarak şunları söyledi “Annem benim rol modelim. Annem gençliğimden beri çok acı çekti. Babam da bir rol model, ama annemi seçmemin sebebi, beni zor zamanlar boyunca hurdaları toplayarak büyütmesiydi.”

“Çıkış yaptıktan sonra anneme o işi bırakmasını, dinlenmesini ve arkadaşlarıyla bir seyahate çıkmasını söyledim. Annem bunu yapmak istemedi ve çalışmayıp dinlenirse vücudunda ağrılar olduğunu söyledi. Ayrıca yeni insanlarla tanışmaktan hoşlandığını söyledi, ben de istediği gibi yapmasını söyledim. Annemle aynı kana sahibiz. Onun gibi ben de işten dinlenirsem vücudumda ağrılar ortaya çıkıyor. Bu yüzden çalışmaya devam etmek istiyorum.”

Seo In Guk evlilik ve aile hakkındaki düşüncelerine gelince, “Henüz evlilik hakkında düşüncelerim yok ama ileride arkadaş gibi olan bir baba olmak istiyorum” dedi. Biriyle görüşüp görüşmediği sorulduğunda, “Şu anda bir ilişkim yok. İyi bir insan bulursam, neden olmasın” diyerek ekledi.