Park Shin Hye ve Park Hyung Sik Yeni Bir Dizide Yeniden Birlikte Rol Alabilir

0
237

“The Heirs” oyuncuları Park Shin Hye ve Park Hyung Sik, yeni bir tıbbi dizide yeniden bir araya gelmek için görüşmelerde bulunuyorlar.

30 Kasım’da medya kuruluşu Ten Asia, Park Shin Hye ve Park Hyung Sik’in yakında çıkacak olan “Doctor Slump” adlı tıbbi drama için bir araya geleceğini paylaştı.

Rapora yanıt olarak, Park Shin Hye’nin ajansı SALT Entertainment’tan bir kaynak, “Park Shin Hye, ‘Doctor Slump’ta rol alma teklifini aldı ve teklifi olumlu değerlendiriyor.” Park Hyung Sik’in ajansı P&Studio’nun bir temsilcisi de benzer şekilde, “‘Doctor Slump’ta oynama teklifini olumlu değerlendiriyor.” açıklamasını yaptı.

“Doctor Slump”, hayatlarını yeniden canlandırmaya çalışırken bir çöküş içinde olan doktorları konu alan bir romantik komedi. Doktorluk işlerini bıraktıktan sonra bir çatı katında yaşayan iki karakterin sevgisini ve gelişimini anlatıyor. Park Shin Hye ile Nam Ha Neul’u oynaması için görüşülürken, Park Hyung Sik’e Yeo Jung Woo rolü teklif edildi.

Park Hyung Sik dizide oynamaya karar verirse, bu onun çıkışından bu yana ilk doktor karakteri olacak. Park Shin Hye rolü kabul ederse, bu onun 2016’daki hit drama “Doctors”taki performansından bu yana ilk tıbbi dizisi ve anne olduğundan beri ilk projesi olacak.

“Doctor Slump”ın oyuncu kadrosu tamamlandıktan sonra çekimlerine gelecek yıl başlanacağı bildiriliyor ve yayın detayları henüz onaylanmadı.

Park Shin Hye ve Park Hyung Sik teklifi kabul ederlerse, bu onların 10 yıl sonra yeniden bir dizide bir araya gelişleri olacak. İkili, 2013’ün hit dizisi “The Heirs”ta sınıf arkadaşı olarak birlikte çalışmıştı.

Ocak ayında Choi Tae Joon ile evlenen Park Shin Hye, Mayıs ayında ilk oğlunu dünyaya getirdi. En son 2021 K-draması “Sisyphus: The Myth” de rol almıştı.

Bu arada, Park Hyung Sik teklifi kabul ederse, bu onun bu yıl ikinci yaklaşan dizisi olacak. Ayrıca Jeon So Nee, Yoon Jong Seok, Pyo Ye Jin, Lee Jong Hyuk ve Jung Shi Woo ile birlikte yakında çıkacak olan “Youth, Climb the Barrier” dizisine de liderlik edecek. En son 2022 Disney+ dizisi “Soundtrack #1″de rol aldı.