Nefesimizi Kesen THE BOYZ Performansları

0
221
  • THE BOYZ, bir grup olarak benzersiz yeteneklerini ve sinerjilerini sergilemeye gelince, S-tier sanatçılar olduklarını tekrar tekrar gösterdi. Canlı tanıtım aşamalarından KINGDOM’a kadar grup, izleyicilere sürekli olarak en karmaşık ve yüksek yoğunluklu aşamalarını kolaylıkla verdi. THE BOYZ’un bu ayki dördüncü yıl dönümü ile birlikte, Seul’de grupla yüz yüze kutlama yapamadığımız için hepimiz biraz FOMO hissediyoruz. Ama korkma DTHE BOYZ’un tüm zamanların en iyi performanslarından bazılarını inceliyoruz! İşte kesinlikle nefesimizi kesen 5 TBZ performansının bir listesi:

5. TRIANGULAR FIGHT

THE BOYZ sadece grup içinde değil, diğer idollerle de inanılmaz bir sinerjiye sahip. ATEEZ ve Stray Kids ile aralarındaki işbirliğini sergileyen bu efsanevi MAMA performansı göz alıcı ve inanılanın ötesinde görsel olarak çekici. Yapılan her hareket niyetle yapılır.

4. MIROTIC (Cover)

THE BOYZ, bizi özüne kadar şaşırtmak için kendi şarkılarını çalmak zorunda bile değil! TVXQ “Mirotic”in bu coverı, klasik bir K-Pop parçasına inanılmaz bir saygı duruşu niteliğindeydi.

3. Merry Bad Ending

THE BOYZ’u sade beyaz kıyafetler içinde en iyi yaptıkları şeyi yaparken görmek gibisi yok! “Merry Bad Ending”un bu performansı fişten çekilmiş, ham ve basittir – bazen bizi gerçekten etkilemek için aşırı uyarılmasına gerek yoktur.

2. Open the hell-gate + The Beginning of the end (Reveal + Checkmate)

Grup, koreografileri ve single’ları için performanslarıyla bizi şimdiden şaşırtıyor. Bununla birlikte, bu efsanevi performansın bu ikonik giriş bölümünün eklenmesi, etkinlikten bağımsız olarak her izleyici üyesinin dikkatini çekme konusundaki farklı yeteneklerini gerçekten sergiliyor. Bir konser, bir geri dönüş sahnesi veya bir ödül töreni olsun, THE BOYZ asla kaçırmaz.

1. KINGDOM COME

“Kingdom Come”, grubun şovdaki zamanlarından beri en ikonik temel performanslarından biridir. Grup çok sayıda inanılmaz performans sergilemesine rağmen, bu, en tutkulu ve çekici olarak en üst sırada yer alıyor.

Kaynak:Allkpop