NCT’den Taeil, Motosiklet Kazasında Yaralandığı İçin Etkinliklere Ara Verecek

0
348

NCT’den Taeil, bir motosiklet kazasında yaralandığı için NCT’nin yaklaşan programlı etkinliklerine katılamayacak.

15 Ağustos’ta NCT’nin ajansı SM Entertainment, Taeil’in o gün erken saatlerde bir motosiklet kazası geçirdiğini ve sağ kalçasında bir kırık olduğunu duyurdu. Sonuç olarak, ameliyat olmak ve ameliyattan sonra tedavisine ve rehabilitasyonuna odaklanmak için geçici bir ara verecek. Buna göre Taeil, 26 Ağustos’ta NCT’nin tam bir grup olarak ilk çevrimdışı konseri olan “NCT NATION: To The World”e katılamayacak.

Şirketin açıklamasının tam hali şöyle:

Merhaba.

NCT’den Taeil’in mevcut sağlık durumu ve gelecekteki programı hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz.

Bugün sabahın erken saatlerinde (15 Ağustos), Taeil motosikletiyle bir programdan eve dönerken bir kazaya karıştı. Detaylı muayene ve tedavi için hemen hastaneye gitti.

Muayene sonucunda sağ uyluğunda kırık tespit edildi ve ameliyat olması gerektiği konusunda doktor tavsiyesi aldı. Şu anda Taeil’in durumu stabil ve ameliyattan önce hastanede gerekli tedaviyi alıyor.

Sonuç olarak, Taeil geçici olarak faaliyetlerine ara verecek, tedavi ve iyileşmeye odaklanacak ve 26 Ağustos’taki NCT grup konseri “NCT NATION: To The World”e katılamayacak. Anlayışınızı rica ediyoruz.

Bu ani haberle sizi endişelendirdiğimiz için içtenlikle özür dileriz. Ajans, sanatçının sağlığına öncelik verecek ve Taeil’in iyileşmesine odaklanmasına yardımcı olacak. Hayranlarını tekrar sağlıklı bir şekilde karşılayabilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Teşekkür ederiz.