Lovelyz Grubu’nun 8 Üyesinden 7’si Woollim Entertainment’dan Ayrılacak

0
116

Lovelyz kendi yollarında devam edecekler.

1 Kasım’da grubun ajansı şu açıklamayı yaptı:

Merhaba, biz Woollim Entertainment.
Bu, Lovelyz’in özel sözleşmelerinin sona ermesiyle ilgili resmi açıklamamızdır.
Lovelyz üyeleriyle olan özel sözleşmelerimiz 16 Kasım 2021’de sona erecektir.
Uzun ve derin bir tartışma ve müzakereden sonra, yedi Lovelyz üyesi (Yoo Jiae, Seo Jisoo, Lee Mijoo, Kei, Jin, Ryu Sujeong, Jung Yein) yeni yerlerde farklı başlangıçlar için hazırlanmaya karar verdiler, ve üyelerin düşüncelerine saygı duymaya ve onları desteklemeye karar verdik.
Lovelyz üyelerinden Baby Soul, uzun zamandır bizimle inşa ettiği inançla sözleşmesini yeniledi. Baby Soul’un uzun süredir destekçisi olarak, Baby Soul’un yeni adımı ve aktif tanıtımları için tam destek vermekten geri durmayacağız.
Son yedi yıl boyunca ellerinden gelenin en iyisini yapan ve Woollim Entertainment’ın sanatçıları olarak parlayan sekiz Lovelyz üyesine teşekkür ediyoruz ve üyelerin yeni başlangıçlarını içtenlikle alkışlıyoruz.
Ayrıca Lovelyz’i destekleyen, değer veren ve seven tüm hayranlarımıza içten teşekkürlerimizi sunarız.
Lütfen yeni başlayan Lovelyz üyeleri için çok fazla teşvik ve destek göstermeye devam edin ve son yedi yılda Lovelyz’e verilen sıcak sevgi ve ilgi için içtenlikle teşekkür ederiz.

Woollim Entertainment’ın ilk kız grubu Lovelyz, Kasım 2014’te “Candy Jelly Love” ile çıkış yaptı. En son geri dönüşleri Eylül 2020’de “Obliviate” ile oldu.