“Kokdu: Season Of Deity” Dizisinin Fotoğrafları Yayımlandı

0
190

Fantastik dizi “Kokdu: Season of Deity“den yeni fotoğraflar yayımlandı. Başrollerinde Kim Jung Hyun ve Im Soo Hyang‘ın yer aldığı drama 27 Ocak’ta ekranlara gelecek.

Dizi, Kkok Du adında yüksek rütbeli bir ölüm meleğinin aşk hikayesini anlatmaktadır Soğuk ve zalim bir varlık olan Kkok Du, her 99 yılda bir yer altı dünyasındaki işine ara verir ve insanları cezalandırmak için dünyaya gelir. Ancak bir gün kendini insan olan Do Jin Woo’nun vücudunda bulur. Do Jin Woo olarak yaşadığı sırada gizemli yeteneklere sahip bir doktor olan Han Gye Jeol ile tanışır ve misafir doktor olarak çalışmaya başlar.

Kim Jung Hyun dizide, Azrail Kkokdu ve Pilsung Hastanesi’nde cerrahi profesörü olan Do Jin Woo rollerini üstlenenmektedir. Kkokdu, insanları yeraltı dünyasına götürmekle görevli tek ölüm meleğidir ve onların kararsızlığını ve zayıf doğasını hor görmektedir. Kkokdu, bir zamanlar insan olmasına rağmen ölümünden sonra kimliğini ve kimi beklediğini unutur. Derin bir kin besledikçe Tanrı’nın gazabıyla karşı karşıya kalır ve insanların cezalarını uygulama cezasına çarptırılır.

Im Soo Hyang, ülkede son sırada yer alan tıp fakültesinden mezun olmasına yol açan kötü şansa sahip becerikli doktor Han Gye Jeol karakterini canlandırmaktadır. Kkok Du’ya emir verme konusunda gizemli bir yeteneğe sahiptir.

Dasom, Tae Jung Won karakterini canlandırmaktadır.

An Woo Yeon dizide, Han Gye Jeol’un adaletsizliğe tahammül edemeyen küçük erkek kardeşi ve dedektif olan Han Chul rolünü üstlenmektedir.

Kim In Kwon, Kkokdu ile ilgilenen habersiz ve bilgisiz tanrı Ok Shin’i canlandırırken, Cha Chung Hwa tam tersi karakterinde olan sezgisel tanrı Gak Shin’i canlandırmaktadır.

Fotoğraflar;

Yönetmen koltuğunda “Alice“, “Beautiful Gong Shim” ve “A Girl Who Sees Smells” gibi dizilerin yönetmeni Baek Soo Chan‘ın oturduğu dizi senarist ikili Heo Joon Woo ve Kang Yi Hun tarafından yazıldı.

Dizi, 27 Ocak itibariyle her cumartesi ve pazar ekranlara gelecek.