Kim Young Dae Yeni Bir Dizide Rol Alabilir

0
347

20 Ocak’ta, sektörden bazı temsilciler popüler webtoon “The Moon That Rises in the Day“in dizi uyarlamasının onaylandığını ve yapım hazırlıklarının şimdiden başlandığını bildirdi. Çekimlerine Mart ayında başlaması planlanan dizinin oyuncu kadrosu ise bu ay tamamlanacak.

Dizi, shilla hanedanı ve günümüz arasında geçen çekişme dolu bir aşk hikayesinin etrafında dönmektedir. 19 yaşında karısını kaybeden Doha adında bir Hwarang ve kalp sorunu nedeniyle ölerek geçmişteki Han Min Oh’un bedenine giren kadın ilginç bir şekilde bir araya gelir.

Kim Young Dae, Doha rolünü oynaması için teklif aldı. Karısı Rita’nın babası Daegaya’ya saldırmaktan sorumlu olan Shilla’nın bir asilzadesidir. 14 yaşında Hwarang olur ve 16 yaşında evlenir. 19 yaşında ise karısı Ri Ta’yı kaybeder. 

Geçmişte ve günümüzde gerçekleşen çekişmeli bir hikaye.

Hye Yoom‘un çizdiği Naver webtoonu Mayıs 2013’ten Ağustos 2017’ye kadar serileştirildi. Beş buçuk yıl önce sona eren webtoon hala popüler ve şimdiden 700 milyonun üzerinde izlenmeye ulaşmış durumdadır.

 

Kim Young Dae şu anda yayımlanan tarihi draması “The Forbidden Marriage”de yer alıyor. Daha önce “Extraordinary You”, “Cheat On Me If You Can”, “Penthouse”, “Penthouse 2”, “Penthouse 3” ve “Sh**ting Stars” gibi dizilerde yer alan başarılı oyuncu “The Moon That Rises in the Day”de görünmeyi kabul etmesi halinde 2023 yılında yayımlanacak olan ilk projesini seçmiş olacak.

Webtoon Hayalistic.com da bulunmakta. Okumak isterseniz linki. https://hayalistic.com/manga/the-moon-that-rises-in-the-day/