Kim Seon Ho ve Han So Hee, Hong Sisters’ın Yeni Dizisinde Rol Almak İçin Görüşmelerde

0
476

Kim Seon Ho ve Han So Hee yeni bir projede birlikte rol alıyor olabilir!

3 Temmuz’da Xportsnews Kim Seon Ho’nun, “Alchemy of Souls“, “A Korean Odyssey“, “You’re Beautiful“, “My Girlfriend is a Gumiho“, “The Greatest Love“, “Master’s Sun“, “Hotel Del Luna” ve birçok hit dizileriyle tanınan Hong Sisters’ın (Hong Jung Eun ve Hong Mi Ran) yeni dramasında başrol oynayacağını bildirdi. 10Asia benzer şekilde Han So Hee’nin de başrolde oynamak için görüşmelerde bulunduğunu bildirdi.

Haberlere yanıt olarak, Kim Seon Ho’nun ajansı SALT Entertainment’tan bir kaynak, “Kim Seo Ho, Hong Sisters’ın yeni projesi ‘Can This Love Be Interpreted?‘da oynaması için bir teklif aldı ve teklifi olumlu değerlendiriyor.” açıklamasını yaptı.

Han So Hee’nin ajansı 9ato Entertainment’ın bir temsilcisi, “Hong Sisters’ın yeni projesi ‘Can This Love Be Interpreted?‘ teklif aldığı projelerden biri. Bir sonraki projesiyle ilgili hiçbir şeye karar verilmedi.

“Can This Love Be Interpreted?” bir tercüman ve üst düzey bir oyuncu arasındaki hikayeyi anlatıyor. Farklı dilleri tercüme eden bir erkek tercüman ile aşkını tam tersi şekilde ifade eden bir kadının, birbirlerini anlamaya çalışırken yanlış anlaşılmalara ve komik bir aşka dönüşen hikâyesini anlatan bir dizi.

Kim Seon Ho, 2017’de “Good Manager” ile drama çıkışını yaptıktan sonra “Start Up” ve “Hometown Cha-Cha-Cha” gibi hit projelerde ve son olarak da “The Childe” filminde rol aldı.

Han So Hee de benzer şekilde 2017’de “Into the World Again” ile küçük ekran çıkışını yaptı ve “The World of the Married“, “Nevertheless“, “My Name” ve daha pek çok yapımla etkiledi.

Daha önce 2018’de tvN’nin “100 Days My Prince” dizisinde birlikte rol alan Han So Hee ve Kim Seon Ho arasındaki potansiyel yeniden bir araya gelme beklentisi yüksek. Tekliflerini kabul ederlerse, bu onların beş yıl sonra ekranda ilk kez bir araya gelmeleri olacak.