Kim Seon Ho, Park Bo Gum ve IU’nun Yaklaşan Dizisinde Özel Olarak Yer Alacak

0
186

Birkaç medya kuruluşu 27 Temmuz’da, Kim Seon Ho’nun IU ve Park Bo Gum’un merakla beklenen dizide özel bir rol için teklif alan ilk aktör olduğunu bildirdi.

Kim Seon Ho’nun ajansı Salt Entertainment, medya kuruluşu Star News aracılığıyla haberlere yanıt verdi. Ajansa göre, “Kim Seon Ho yaklaşan dizisi You Have Done Well’de özel bir rol oynama teklifi aldı. Şu anda teklifi olumlu değerlendiriyor.”

Kim Seon Ho diziye katılmaya karar verirse bu yıl üçüncü yaklaşan dizisi olacak olacak. 

Kim Seon Ho, yaklaşan dizileri Mangnaein ve Can You Translate This Love? ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. 

Aktör en son 2021 yapımı popüler dizisi Hometown Cha-Cha-Cha’da Shin Min Ah ile rol aldı.

Kısa bir süre önce, Kim Seon Ho ilk filmi The Childe’ı yayınladı ve oyunculuğuyla olumlu eleştiriler aldı. Ayrıca yakında çıkacak olan Tyrant adlı başka bir filmde başrol oynayacak.

You Have Done Well, IU, Park Bo Gum, Moon So Ri, Park Hae Joon, Na Moon Hee ve Choi Dae Hoon yer almakta.

Dizi, 1950’lerde Jeju Adası’nda geçen Ae Soon ve Gwan Shik’in aşk hikayesi etrafında dönecek. Çocuklukları ile şimdiki halleri arasındaki hayatı ortaya çıkaracaktır.

Merakla beklenen dizi, hit yapımların yönetmeni Kim Won Suk (My Mister, Signal ve Misaeng: Incomplete Life) ve yazar Im Sang Choon’un (When the Camellia Blooms ve Fight for My Way) ortak çalışması olacak .

Yaklaşan dizisinde Kim Seon Ho’nun olası karakteri hakkında henüz bir ayrıntı yok.

You Have Done Well’in çekimlerine başlanıldığı bildirildi. Yaklaşan dizinin çıkış tarihinin 2025 olacağı bildiriliyor ve sadece Netflix’te prömiyer yapacak.