Kim Hye Yoon ve Byun Woo Suk’un “True Beauty” Senaristinin Yeni Dizisinde Rol Alacağı Bildirildi

0
162

28 Mart’ta sektörden kaynaklar, Kim Hye Yoon ve Byun Woo Suk’un yaklaşmakta olan Time Walking on Memory  dizisinin ana başrolleri olacağını açıkladı. Ghost Doctor yönetmeni ve True Beauty senaristinin ortak çalışması olacak.

Kim Hye Yoon’un ajansı IHQ, oyuncu kadrosu raporlarına yanıt verdi. Ajans, Kim Hye Yoon’un teklifi aldığını ve şu anda teklifi değerlendirdiğini doğruladı. 

Byun Woo Suk’un ajansı Baro Entertainment da haberle ilgili açıklama yaptı. Onlara göre, Byun Woo Suk yaklaşan K-draması Time Walking on Memory’deki görünümünü olumlu olarak değerlendiriyor. 

Hafızada Yürüyen Zaman, hayatını trajik bir şekilde sonlandıran top star Ryu Sun Jae’yi kurtarmak için 2008 yılına dönecek olan hevesli bir hayran olan Lim Sol’un yolculuğunu ortaya çıkaracak.

Yaklaşan K-drama Boo Sung Chul tarafından yönetilecek ve Lee Shi Eun tarafından yazılacak .  

Kim Hye Yoon, idolünü kurtarmak için zamanda yolculuk yapacak olan hevesli hayran Lim Sol’u oynaması için teklif aldı.

Kim Hye Yoon yaklaşan k-dramada rol almaya karar verirse, bu onun ikinci yaklaşan dizisi olacak. Ayrıca The Year We Turned 29 adlı yeni MBC k-dramasında başrol oynayacak . 

 Öte yandan Byun Woo Suk, Ryu Seon Jae adlı bir yıldızın rolünü canlandırması için teklif aldı. Eski bir yüzücüyken bir grup grubunun vokalistidir.

Bu aynı zamanda muhtemelen Byun Woo Suk’un yaklaşan ikinci k-draması olacak. Aktör ayrıca yeni dizi Strong Woman Kang Nam Soon’a katılacak ve Lee Yoo Mi , Ong Seong Wu , Kim Jung Eun , Kim Hae Sook ve Park Young Tak ile birlikte çalışacak.

Kim Hye Yoon ve Byun Woo Suk’un yaklaşmakta olan K-draması Time Walking on Memory için uygun olduğunu düşünüyor musunuz?