Kim Hieora  ve Lee Ah Jin, Bir Aktöre Zorbalık Yapmakla Suçlandınlar

0
530

Kim Hieora’nın zorbalık tartışmasının ardından Kim Hieora ve Lee Ah Jin, arkadaşlarına zorbalık yaptıkları yönündeki iddialarla karşı karşıya kaldı. 6 Eylül’de “Kim Hieora ve Lee Ah Jin’in bir oyuncuya cinsel tacizde bulunduğu olay” başlıklı bir gönderi çevrimiçi mesaj panolarında viral oldu.

Gönderide, aktör ‘A’nın Instagram canlı yayınında Kim Hieora ve Lee Ah Jin tarafından taciz edildiği iddia ediliyor ve şöyle yazılıyor: “Müzikal oyuncusu ‘A’ İnstagram’da hayranlarıyla sık sık canlı olarak konuşuyordu. İnstagram hikayeleri aracılığıyla kendisine gelen soruları yanıtlıyordu. O evli ve asla halka açık bir şekilde flört etmedi ve evleneceğini de asla duyurmadı.”

Gönderide, ‘A’nın hamile olup olmadığı ya da hamile kalmayı planlayıp planlamadığı hakkında sorular almaya başladığı ve netizenler’in bu yorumları aktardığı belirtildi. Postere göre, eğer onu takip ediyorsanız rapor ettiğiniz kişinin adı görünüyor ve hayranlar hamilelikle ilgili soruları gönderenlerin Kim Hieora ve Lee Ah Jin olduğunu keşfetti.

İddialara ilişkin düşünceleriniz neler?