Kang Ha Na’nın Lee Jun Ho ile “Cashero”da Yeniden Bir Araya Gelecek

0
78

Kang Han Na’nın, 2 PM’den Lee Jun Ho’nun başrolde olacağı yaklaşan fantastik aksiyon Netflix dizisi, Cashero’ya katılacağı doğrulandı.

21 Mayıs’ta medya kuruluşları, Kang Han Na’nın yaklaşan webtoon uyarlaması Kore dizisi Cashero’nun yıldızlarla dolu kadrosuna katılacağını bildirdi.

Kang Han Na’nın ajansı KeyEast de raporları doğruladı. Ancak ajans, Kang Han Na’nın dizideki rolü hakkında yorum yapmaktan kaçındı. 

Kang Han Na, Bloody Heart, Bite Sisters, My Roommate Is a Gumiho, Start-Up, Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo ve daha birçok  Kore dizisiyle tanınıyor.

Yaklaşan bu dizi, Kang Han Na ve Lee Jun Ho’nun neredeyse yedi yıl sonra yeniden bir araya gelmesini konu alacak. İkili, 2017 Kore dizisi Just Between Lovers’da birlikte çalıştı.

Cashero, sıradan insanların günlük hayatlarını koruyan sıradan süper kahramanların hikayelerini anlatacak. Dizi, elindeki parayla süper güçler kazanan Kang Sang Woong adlı bir süper kahramanın hayatını anlatacak. Sahip olduğu her şeyi harcayarak dünyayı kurtarmaya karar verdi. Dizi, Lee Hoon tarafından yazılan ve No Hye Ok tarafından çizilen aynı isimli webtoondan uyarlanacak.

Edinilen bilgiye göre Kang Han Na, dizide aslında webtoon’da yer almayan kötü adam karakterini canlandırma teklifi aldı. Muhtemelen holdingli bir ailenin kızı olan Joanna’yı canlandıracak. 

Cashero’nun 2025’te gösterime gireceği ve yalnızca Netflix’te yayınlanacağı bildiriliyor. 

Kang Ha Na’yı başarılı buluyor musunuz?