Dizi Önerisi: Weak Hero Class 1 (2022)

0
81

Adı: Weak Hero Class

Bölüm Sayısı: 8

Yayın Yılı: 2022

Dizi Türü: Dram, Hayat, Aksiyon

Ülke: Güney Kore

Dil: Korece

Aynı adlı webtoondan uyarlanmıştır.

Ocak 2025’te 2. sezonu gelecek.

Konusu:

Zayıflara zorbalık etmeyi hobi olarak edinmiş gençlerin olduğu bir erkek okulunda geçmektedir. Ancak zorbalar tarafından yönetilen okulda zorbalığa uğrayanlar sessiz kalmaktan vazgeçtiğinde işler tamamıyla değişir.

Karakterler:

Yeon Shi Eun, boşanmış öğretmen annesi ve babasını ilgisini ve sevgisini görebilmek için notlarını ilk yüzde 1’de yer alan öğrencidir. Karşılaştığı zorbalıkların üstesinden gelmek için beynini ve psikolojisini kullanır. 

Yeon Shi Eun / Park Ji Hoon


Ahn Soo Ho, dürüst ve özgür ruhlu bir öğrencidir. Yarı zamanlı çalıştığı birçok işin yanı sıra büyükannesine verdiği söz yüzünden her gün okulda uyumaktadır. İyi dövüş becerilerine sahiptir.

Ahn Soo Hoo / Choi Hyun Wook

Oh Beom Seok, zayıf ve zengin bir öğrencidir. Önceki okulunda uğradığı zorbalıktan kaçmak için Yeon Si Eun ve Ahn Su Ho’nun okuluna transfer olur.

Oh Beom Seok / Hong Kyung

Fragmanı:

E.D: Uzun zamandır ertelediğim bir diziydi. Sınav döneminde ilaç gibi geldi. Bir gün içerisinde bitirdim. Park Ji Hoon’un oyunculuğu muhteşemdi. Karakteri oynamıyordu resmen yaşıyordu. Artık Koreliler daha çok böyle hayatın içinden dizileri daha fazla yapmalı. İkinci sezonunu merakla bekliyorum. 10/10