Jisoo’ya Yeni Zombi Aksiyon Dizisi ‘Influenza’dan Başrol Teklifi Edildi

0
359

KST’ye göre 31 Ağustos tarihli medya raporlarına göre, aktör Park Jung Min ve BLACKPINK’ten Jisoo’ya Coupang Play’in yeni orijinal dizisi ‘Influenza’da başrol teklif edildi. 

Han Ji Won (“Parazit“) ve Ji Ho Jin’in ortak yazdığı ‘Influenza’, dünya bir zombi kıyameti tarafından ele geçirilmeden hemen önce ayrılan bir asker ve kız arkadaşının hikayesini anlatıyor. Dizinin hikayesi Han Sang Woon’un bir romanından uyarlanacak.

Park Jung Min’e, askere gitmekten kaçınmak için yapılan çeşitli girişimlerden sonra 26 yaşının sonlarında zorunlu askerlik hizmetine katılan genç Jae Yoon rolü teklif edildi. Kendisi, geleceği ve ilişkisi hakkında kararsız olan kaygılı bir adamdır ve bu nedenle endişelerini azaltmak için kız arkadaşından ayrılmaya karar verir. Bu sırada dış dünya zombiler tarafından istila edilmiştir.

Jisoo’ya, güvenilmez, kendine güvenmeyen bir erkek arkadaşla meşgul olan Jae Yoon’un kız arkadaşı Young Joo rolü teklif edildi. Young Joo, onun ayrılma isteği üzerine zombi yığınlarıyla savaşmaya ve erkek arkadaşını görmeye koyulur. 

Henüz teklif aşamasında.

Yayınlanacak dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?