Ji Chang Wook ve Wi Ha Joon’un “The Worst of Evil” Prömiyer Tarihini Onayladı

0
226

14 Ağustos’ta Disney+, yaklaşan aksiyon gerilim filmi  The Worst of Evil’in çıkış tarihini açıkladı. Başrollerini Ji Chang Wook, Wi Ha Joon ve Im Se Mi’nin paylaştığı film 27 Eylül’de vizyona girecek. 

1990’larda geçen The Worst of Evil, polis memuru Joon Mo’nun (Ji Chang Wook) Gangnam merkezli bir Kore-Çin-Japon uyuşturucu ticareti örgütüne sızarak operasyonlarını dağıtma amacının yolculuğunun hikayesidir.

Çıkış duyurusuna eşlik eden bir teaser posteri de yayınlandı.  

Gangnam’ın arka planında yer alan poster, suç örgütünün arkasındaki beyni Ki Chul’u ( Wi Ha Joon ) ve uyuşturucu soruşturması için gizli görevde olan Joon Mo’yu (Ji Chang Wook) gösteren, 1990’ların retro havasını veriyor. Her ikisi de Gangnam’ın hareketli sokaklarında güvenle yürürken, kalıcı bir izlenim bırakarak karizmatik bir kararlılık havası yayarlar.

İki aktörün kusursuz dönüşümü özellikle dikkat çekicidir. 

Gangnam sendikasına sızmakla görevli Park Joon Mo rolünü oynayan Ji Chang Wook, belki de kariyerinin en çekici performansı olan bir tur de force performansı sergilemeye hazırlanıyor. Oyuncunun role yüreğini koyduğunu söylemesi, diziyi çevreleyen hararetli heyecanı artırıyor.

Gangnam sendikasının esrarengiz lideri Jung Ki Chul’u canlandıran Wi Ha Joon, karakterin çok yönlü doğasını ustaca canlandırıyor. Ne pahasına olursa olsun başarıya ulaşma konusundaki sarsılmaz kararlılığından sarsılmaz sadakatine kadar, Wi Ha Joon’un performansı Ki Chul karakterine ruh veriyor.

Aktris Im Se Mi, Park Joon Mo’nun (Ji Chang Wook) karısı Yoo Eui Jung ve bir narkotik memuru olarak karşımıza çıkıyor. 

The Worst of Evil’in  yönetmeni Han Dong Wook Senarist Jeong Min Seok senaryoyu yazdı. 

Film hakkında ne düşünüyorsunuz?