HYBE, Park Bo Gum’a Özel Bir Sözleşme Sunulduğuna İlişkin Söylentilere Yanıt Verdi

0
237

Park Bo Gum bir sonraki olası ajansı için bir kez daha manşetlerde.

25 Ocak’ta medya kuruluşu TVReport, Park Bo Gum’un HYBE Corporation da dahil olmak üzere farklı türden ajanslardan birkaç teklif aldığını açıkladı. Haberlere göre HYBE, sırf Park Bo Gum’u işe almak için bir yönetim ekibi bile kuruyor. Oyuncu, Blossom Entertainment ile sözleşmesi sona erdikten sonra serbest oyuncu olarak ayrıldı. Elbette Güney Kore’nin en iyi oyuncularından biri olarak birçok şirket onun peşindeydi.

Daha geçen hafta, Park Bo Gum’un eski ajansı Blossom Entertainment’tan YG Entertainment’a transfer olduğu da bildirilmişti. Eğlence ajansı söylentileri yalanladı ve raporların asılsız olduğunu belirtti.

HYBE Corporation da bugün dolaşan raporlara yanıt verdi. Ajans, Park Bo Gum’u şirketlerine kaydettirdiği yönündeki söylentileri yalanladı. HYBE LABELS; Big Hit Music, Pledis Entertainment, Source Music, BELIFT LAB, ADOR ve KOZ etiketlerine sahip olmasıyla tanınır. BTS, SEVENTEEN, TXT, Enhypen, LE SSERAFIM, New Jeans ve daha fazlası gibi büyük K-Pop yıldızlarının evidir.

Park Bo Gum, Blossom Entertainment ile olan sözleşmesini Aralık 2022’de sonlandırdı. O zamandan beri, oyuncu şu anda serbest sanatçı olarak devam ediyor. Birçoğu, Park Bo Gum’un hangi şirkete katılacağını ve sektördeki kariyerine nasıl devam edeceğini merak ediyor.

Park Bo Gum, Nisan 2022’de ordudan terhis edildi. Oyuncu o zamandan beri herhangi bir dizide rol almadı. En son 2020’de “Record of Youth” dizisinde yer aldı.

Haberlere göre, aktör muhtemelen IU ile olan dizisi “Life” aracılığıyla ekranlara geri dönecek.

Park Bo Gum ayrıca yakında çıkacak olan “Wonderland” filminde Bae Suzy, Choi Woo Shik, Jung Yu Mi, Tang Wei ve Nina Paw ile oynayacak. Filmin çekimleri zaten Park Bo Gum askere gitmeden önce tamamlanmıştı.