Dizi Tanıtımı: Wedding Impossible

0
2913

Adı: Wedding Impossible | 웨딩 임파서블
Tür: Romantik, Komedi, Dram
Yönetmen: Kwon Young Il
Senarist: Park Seul Gi
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: tvN
imdb:
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2023-2024
Yayın Tarihi: 26 Şubat 2024 – 2 Nisan 2024
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi, Salı
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, çatışan arzuların ve zıt bir evliliğin hikayesini anlatmaktadır. Büyük bir sır saklayan Chaebol varisi Lee Do Han (Kim Do Wan), sırrını gizleyebilmek için tanınmayan aktris Na Ah Jeong’a (Jeon Jong Seo) sahte bir evlilik teklifi eder. Ancak Lee Do Han’ın hırslı küçük kardeşi Lee Ji Han (Moon Sang Min), sahte evliliklerinin gerçekleşmemesi için ilişkiye son vermek ister.

1- Song Jung Won’un (송정원) “Wedding Impossible” (웨딩 임파서블) webtoonundan uyarlanmıştır.

Karakterler:

Na Ah Jeong: Jeon Jong Seo dizide, Lee Do Han ile sahte bir evlilik yapmayı kabul eden tanınmayan aktris Na Ah Jeong’u canlandırmaktadır. Yetenekli bir aktris olmasına rağmen tanınmamaktadır. 15 yıllık arkadaşı Lee Ji Han ona ilginç bir teklifle gelerek sahte evlilik yapmalarını ister. Daha önce evli bir kadın olarak oyuncu deneyimi olan Na Ah Jeong, arkadaşından gelen teklifi kabul ederek hayatındaki ilk başrolünü oynamaya hazırlanır. Ancak Lee Do Han’ın aşırı korumacı kardeşi Lee Ji Han büyük bir engel olarak karşılarında belirir.

Lee Ji Han: Moon Sang Min dizide, hayatı boyunca dürüst olmaya çalışan dördüncü nesil chaebol Lee Ji Han’ı canlandırmaktadır. Kimliğini gizleyerek, sıradan bir çalışan olarak iş arkadaşlarının güvenini kazanır ve başarı basamaklarını kendi kendine tırmanarak “temiz” bir dördüncü nesil chaebol haline gelir. Ağabeyi Do Han’ı LJ Group’un halefi yapma gibi bir tutkusu vardır. Amacına ulaşmak için çok çalıştığı sırada kardeşinin düğün duyurusu yüzünden tüm planı mahvolur. Düğünü engellemek için elinden geleni yapar.

Lee Do Han: Kim Do Wan dizide, Lee Ji Han’ın abisi Lee Do Han karakterini canlandırıyor. İyi bir kalbi ve zengin aile geçmişi sayesinde harika bir koca adayıdır. Kimseye açıklayamadığı sırrı yüzünden grubun halefi olmayı reddeder ve evlilik tekliflerini geri çevirir. Üzerindeki baskılardan kurtulmak istediği için arkadaşına sahte bir evlilik teklifi yapar.

Yoon Chae Won: Bae Yoon Kyung dizide, Taeyang Corporation’ın CEO’su Yoon Chae Won rolünü üstleniyor. Potansiyel gelin adayı olarak ilişkilerine dahil olur.

FRAGMANLAR