Dizi Tanıtımı: Tomorrow

0
320

Adı: Tomorrow | 내일
Tür: Aksiyon, Dram, Fantezi
Yönetmen: Kim Tae Yoon
Yayıncı: MBC, Netflix
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2021
Yayın Tarihi: 1 Nisan 2022 – 21 Mayıs 2022
Yayın Günleri ve Saati: Cuma – Cumartesi,16:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, talihsiz bir kaza sonucunda sıra dışı bir ölüm meleğiyle tanışan Choi Jun Woong (Rowoon)’un etrafında dönmektedir.

Choi Jun Woong (Rowoon), üç yıl işsiz kaldıktan sonra kendi hayatına son vermeye karar verir ve intihar etmek için bir köprüye gider. Ancak, orada kendisi gibi köprüden atlamak üzere olan başka birini bulur ve onu kurtarmak için kavgaya tutuşur. Kavgada ikisi de köprüden düşer. Bu sırada intihar etmeyi düşünenlerin hayatlarını kurtarmak için birlikte çalışan ölüm melekleri Goo Ryun (Kim Hee Sun) ve Lim Ryung Goo’nun neden olduğu bir hata nedeniyle ruhu vücudundan kaçan Choi Jun Woong (Rowoon), üç yıl komada kalır. Yarı canlı yarı ölü bir ruh olarak beklenmedik bir şekilde yeraltı dünyasının en önde gelen ölüm meleği şirketinin kriz yönetim ekibinde bir iş bulur. Ekipteki görevi, yüksek intihar riski taşıyan insanlarla özel olarak ilgilenmek ve onların yaşamaya devam etmelerine yardımcı olmaktır.

Karakterler:

Goo Ryun: Kim Hee Sun, gizli bir geçmişe sahip karizmatik Azraili canlandırmaktadır. Kriz Yönetim Ekibinin başıdır ve Choi Jun Woong ve Lim Ryung Goo’yu intiharı düşünen insanların hayatlarını kurtarmaya yönlendirir. Soğuk kalpli görüntüsüne rağmen, başkalarının hayatlarını ön planda tutan bir sıcaklığı var.

“Tomorrow” (2022 Drama): Cast & Summary

Choi Jun Woong: Rowoon, Kriz Yönetim Ekibinin yaptığı bir hata nedeniyle uzun süreli bir komaya giren iş arayan birini canlandırmaktadır. Yarı insan yarı ruh haline gelir ve Özel Kriz Yönetim Ekibi’nde en genç çalışan olarak işe başlar. Azrail Goo Ryun ile bir krizde insanlarla tanışır ve onlara yardım eder.

“Tomorrow” (2022 Drama): Cast & Summary

Park Joong Gil: Lee Soo Hyuk, Ruh yönetimi merkezindeki İnsani Yardım Yönetim Ekibinin Başkanı’nı canlandırmaktadır. Poker suratı ile karakterize edilen bir soğukluk yayıyor. Prensiplerine sıkı sıkıya bağlı olan ve Kriz Yönetim Ekibinin başkanı Goo Ryun ile sık sık çatışan bir adamdır.

“Tomorrow” (2022 Drama): Cast & Summary

Lim Ryung Goo: Yoon Ji On, Lim Ryung Goo’yu canlandırmaktadır. Lim Ryung Goo, yeraltı dünyasının Kriz Yönetim Ekibinin bir Yardımcısı olarak Goo Ryun ile birlikte çalışmaktadır. 8 saatlik çalışma programını yakından izleyen bir iş-yaşam dengesi bekçisi.

“Tomorrow” (2022 Drama): Cast & Summary

FRAGMANLAR