Dizi Tanıtımı: Today’s Webtoon

0
201

Adı: Today’s Webtoon | 오늘의 웹툰
Tür: Komedi, Dram, İş, Yaşam
Yönetmen: Jo Soo Won
Senarist: Jo Hyun Joo, Cho Ye Rang, Lee Jae Eun
Yapımcı: –
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: SBS, Viki
imdb: 7.3
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2022
Yayın Tarihi: 29 Temmuz 2022 – 17 Eylül 2022
Yayın Günleri ve Saati: Cuma, Cumartesi
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Today’s Webtoon dizisinde, On Ma Eum (Kim Se Jeong), bir maç sırasında talihsiz bir kaza sonucu ayak bileği bağını yırtınca atletik kariyerini bırakmak zorunda kalır. Tüm hayallerinin yıkıldığını düşündüğü sırada webtoon yazı işleri departmanına yemek teslim ederken oraya yeni bir çalışan olarak katılmaya karar verir ve tekrar hayal kurmaya başlar. İş arkadaşlarıyla birlikte gerçek bir webtoon editörü olmak için mücadele eder.

Karakterler:

On Ma Eum: Kim Se Jeong, bir maç sırasındaki talihsiz bir kaza sonucu ayak bileği bağını yırtan ve atletik kariyerini yarıda bırakmak zorunda kalan Ma Eum karakterini canlandırıyor.

Goo Joon Yeong: Nam Yoon Su, Ma Eum’un elinden gelenin en iyisini yapma mücadelesini destekleyen bir satış ekibi çalışanı Goo Joon Yeong karakterini canlandırıyor. Bir şekilde kendi alanlarına odaklanırken birbirlerine destek olan iki sıcak arkadaş olurlar.

Seok Ji Hyung: Choi Daniel dizide, On Ma Eum için güvenilir bir akıl hocası ve tahmin edilemez bir editör yardımcısı olan Seok Ji Hyung karakterini canlandırıyor. Duygularını asla belli etmediği yüzü sayesinde acımasızca dürüst olmasına rağmen genç meslektaşlarına ve birlikte çalıştığı webtoon yazarlarına iyi bakan destekleyici bir editördür.

FRAGMANLAR