Dizi Tanıtımı: Search: WWW

0
285

Adı: Search: www | 검색어를 입력하세요: WWW
Tür: Romantik
Yönetmen: Jung Ji-Hyun, Kwon Young-Il
Senarist: Kwon Eun-Sol
Yapımcı Şirket: Hwa&Dam Pictures, Studio Dragon
Yayıncı: tvN
imdb: 7.6
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 5 Haziran 2019 – 25 Temmuz 2019
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, cinsiyet ayrımcılığı ile mücadele ederek başarılı bir iş hayatına sahip olmaya çalışan ve bu yüzden bir eş veya bir anne olmaktan vazgeçen kadınlara odaklanmaktadır.

Karakterler:

Bae Ta Mi (Tammy): Im Soo Jung dizide IT endüstrisinde çalışan Bae Ta Mi (Tammy) karakterini canlandırmaktadır. 30’lu yaşların sonundadır ve sektördeki en büyük portal sitesinin yöneticiliğini yapmaktadır. Kazanmayı sevmektedir. Kazanmak konusunda her zaman kendisine güvenmektedir. Rekabetçi bir kişiliğe sahiptir. Bu yüzden söz konusu kazanmak olduğunda küçük hileler yapmayı sever. Ancak bunu yaparken bile ahlaki pusulasını kaybetmemiştir. Bu yüzden başarılı bir iş kadınıdır. Bir gün, başarıya ulaşmak için kullandığı yöntemleri ve kişisel hayatında yaptığı fedakârlıkların, iyi bir yaşam biçimi olup olmadığını sorgulamaya başlar.

Park Morgan: Jang Ki Yong dizide 20’li yaşlarındaki yetenekli bir besteci olan Park Morgan karakterini canlandırmaktadır. Video oyunları için müzik besteleyen bir şirketin CEO’sudur ve aynı zamanda video oyunları için müzik bestelemektedir. Bir gün, Bae Ta Mi (Im Soo Jung) ile tanışır ve onun rekabetçi ruhundan etkilenerek ona âşık olur.

Cha Hyun (Scarlett): Lee Da Hee dizide Bae Ta Mi’nin (Im Soo Jung) çalıştığı şirketin rakibi şirkette yöneticilik yapan Cha Hyun (Scarlett) karakterini canlandırmaktadır. Çabuk sinirlenen bir yapıya sahiptir ve eski bir judo sporcusudur. İnsanlara ters köşe yapan türdeki dizileri izlemekten hoşlanmaktadır. Eski erkek arkadaşı onu aldattığı için hiçbir zaman uzun süren bir ilişki yaşamamıştır.

Seol Ji Hwan: Lee Jae Wook dizide bilinmeyen bir aktör olan ve teknolojiyle arası iyi olmayan Seol Ji Hwan karakterini canlandırmaktadır.

Song Ga Gyung: Jeon Hye Jin dizide Bae Ta Mi’nin (Im Soo Jung) çalıştığı şirketin genel müdürü olan Song Ga Gyung karakterini canlandırmaktadır.

Oh Jin Woo: Ji Seung Hyun dizide Song Ga Gyung’un eşi olan Oh Jin Woo karakterini canlandırmaktadır. KU Group’un sahibinin oğludur.

FRAGMANLAR