Dizi Tanıtımı: My Lovely Liar

0
592

Adı: My Lovely Liar | Useless Lies | 소용없어 거짓말
Tür: Gizem, Romantik, Komedi, Fantastik
Yönetmen: Nam Sung Woo
Senarist:
Yapımcı Şirket:
Yayıncı: tvN
imdb:
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 31 Temmuz 2023 – 19 Eylül 2023
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi, Salı
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, bütün yalanları duyabilen bir kadın ve yalan söylemeyi sonuna kadar reddeden bir adam hakkındadır.

Karakterler:

Kim Do Ha: Hwang Min Hyun dizide, Kore’nin en iyi bestecisi ve yapımcısı Kim Do Ha karakterini canlandırmaktadır. Ancak bir gün ağza bile alınamayan bir sır yüzünden gerçek yüzünü dünyadan gizlemek zorunda kalır. Yıllarca toplumun geri kalanından kopuk bir hayat yaşayan Kim Do Ha, ilginç komşusu Mok Sol Hee ile tanışınca tekrar gülümsemek için bir neden bulur.

Mok Sol Hee: Kim So Hyun dizide, yalanları duyma yeteneği yüzünden kimseye güvenemeyen Mok Sol Hee’yi canlandırıyor. Genç yaşından beri sahip olduğunu fark ettiği bu yeteneği ile bir şekilde baş eder. Ancak Kim Do Ha ile tanıştıktan sonra yeteneği yüzünden yeni sorunların içine düşer.

Jo Deuk Chan: Yoon Ji On dizide, J Entertainment’ın başkanı ve Do Ha’nın sırrını bilen tek kişi Jo Deuk Chan karakterini canlandırıyor. Do Ha’ya tıpkı küçük kardeşi gibi davranarak şarkı yazmasına sebep olan kişidir.

Lee Kang Min: Seo Ji Hoon dizide, Sol Hee’nin üç yıl sonra yeniden karşılaştığı ilk aşkı dedektif Lee Kang Min karakterini canlandırıyor.

FRAGMANLAR