Dizi Tanıtımı: Marry My Husband

0
2162

Adı: Marry My Husband | 내 남편과 결혼해줘
Tür: Komedi, Romantik, Drama, Fantastik
Yönetmen: Park Won Gook
Senarist: Shin Yoo Dam
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: tvN
imdb:
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2023-2024
Yayın Tarihi: 1 Ocak 2024 – 20 Şubat 2024
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi, Salı
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, en yakın arkadaşıyla ilişkisine tanık olduktan sonra kendi kocası tarafından öldürülen bir kadının etrafında dönmektedir. Bir şekilde eline şans geçer ve on yıl önceye dönüp şirketinin yöneticisiyle ilişki yaşayarak intikamını alır.

Karakterler:

Kang Ji Won: Park Min Young dizide, başkalarına karşı sabırlı olmayı çok iyi bilen bir kadın olan Kang Ji Won rolünü üstleniyor. Tüm hayatını zorluklara katlanarak geçirir. Buna rağmen kocası onu en yakın arkadaşıyla aldatır. Üstelik Kang Ji Won’a kanser teşhisi konur. Fazla ömrünün kalmadığını öğrendiğinde kocasının ilişkisi için kanıtlar arar. Bu sırada kocası tarafından trajik bir şekilde öldürülür. Aniden 10 yıl önce, Min Hwan’la çıktığı dönemde uyanır. Böylece hayatını değiştirmek için elinden geleni yapar.

Yoo Ji Hyeok: Na In Woo dizide, Ji Won’la aynı departmanda şef olarak görev yapan Yoo Ji Hyeok karakterini canlandırıyor. Kang Ji Won’a karşı olan hisleri yavaş yavaş açığa çıkar.

Park Min Hwan: Lee Yi Kyung dizide, Kang Ji Won’un eski kocası Park Min Hwan karakterini canlandırmaktadır. Karısını, onun en iyi arkadaşı Jung Soo Min ile aldatır. Fiziksel zevklere düşkün bir adamdır.

Jung Soo Min: Song Ha Yoon dizide, Kang Ji Won’un en yakın arkadaşı olmasına rağmen içten içe onu kıskanan ve sahip olduğu her şeyi almak isteyen Jung Soo Min karakterini canlandırıyor. Kang Ji Won’un kocasıyla yakınlaşır ve birçok sinsi plan yapar.

Baek Eun Ho: Lee Gi Kwang dizide, lisedeki ilk ve karşılıksız aşkı Kang Ji Won’u asla unutamayan Baek Eun Ho karakterini canlandırıyor. Kang Ji Won, ikinci kez bir şans yakalayarak zamanda geri gittiğinde onunla tekrar karşılaşır.

FRAGMANLAR