Dizi Tanıtımı: Marry Me! (Japan Drama)

0
352

Dram: Marry Me!

Japonca:マリーミー!

Yönetmen: Ryuichi Honda

Yazar: Miku Yuki (webcomic), Kumiko Aso

Ağ: TV Asahi , ABC

Bölümler: 10

Yayın Tarihi: 3 Ekim – 5 Aralık 2020 (TV Asahi) / 4 Ekim – 6 Aralık 2020 (ABC)

Süre: Cumartesi 26:30 (TV Asahi) / Pazar 23:25 (ABC)

Dil: Japonca

Ülke: Japonya

Konu Özeti

NEET (işsiz genç yetişkinler), düşük doğum oranı, yaşlanan nüfus ve diğer sorunları içeren çağdaş sosyal sorunları çözmek için NEET koruma programı oluşturulmuştur. NEET koruma programı, bekar bir çalışan kişi ile bekar bir NEET kişisini evlenecek şekilde eşleştirir. Himari Sawamoto ( Rinka Kumada ) ve Shin Akiyasu ( Toshiki Seto ) deneysel programa katılmak üzere seçilir.

Himari Sawamoto, 21 yaşında bir NEET’tir. Ortaokuldan mezun olduktan sonra, kendisini yalnızca onu büyüten büyükanne ve büyükbabasına bakmaya adadı. Dedesi şimdi vefat etti. Başka aile üyesi yok ve herhangi bir flört deneyimi yok. Yaşlı kedisi Momotaro dışında yalnızdır.

Bu arada Shin Akiyasu 28 yaşındadır. Sağlık, Çalışma ve Refah Bakanlığı’nda seçkin bir kamu görevlisidir. Flört tecrübesi var ama evlenmeye hiç niyeti yok. İşinde başarılı olmak istediği için deneysel programa katılmayı kabul eder. NEET koruma programı nedeniyle Himari Sawamoto ve Shin Akiyasu, romantik duygular beslemeden evlenir ve evlilik hayatlarına başlar.

Notlar

“Marry Me!” adlı web çizgi romanından uyarlanmıştır. Miku Yuki tarafından (2015’ten 2019’a LINE aracılığıyla yayınlandı ).

Hayalistic.com da Webtoonu bulunmaktadır. Linki: https://hayalistic.com/manga/marry-me/ Final yaptı.

Diziyi izleyebileceğiniz site. Linki: https://asyadiziizle.com/dizi/marry-me-izle/

Oyuncular

Rinka Kumada / Himari Savamoto

Toshiki Seti / Shin Akiyasu

Reiya Masaki / Kohei Yamada

Harumi Sato / Waka Yoshiura