Dizi Tanıtımı: Jugglers

0
203

Adı: Jugglers | 저글러스
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Kim Jung-Hyun
Senarist: Jo Yong
Yapımcı: –
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: KBS2
imdb: 7.7
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2017 – 2018
Yayın Tarihi: 4 Aralık 2017 – 23 Ocak 2018
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, bir ofisteki tüm işleri yapmaya istekli olan bir kadın (Baek Jin Hee) ile her şeyi kendi yapmak isteyen bir patronun (Choi Daniel) etrafında dönmektedir.

Karakterler:

Jwa Yoon Yi: Baek Jin Hee dizide son beş yıldır bir sekreter olarak çalışan Jwa Yoon Yi karakterini canlandırmaktadır. Geçmişte pasif bir şekilde hayat süren Yoon Yi parlak bir kişiliğe sahiptir. Özverili ve itaatkâr birisidir.

Nam Chi Won: Choi Daniel dizide bir şirketteki video işlem bölümünün başı olan Nam Chi Won karakterini canlandırmaktadır. Chi Won en zor işlerin bile üstünden kalkabilen azimli bir çalışma temposuna sahiptir. Çok konuşkan birisi değildir, başkalarının ne yaptığı ile ilgilenmez ve herkese karşı soğuktur. Ancak tüm bunlara rağmen kadınlar onu çekici bulmaktadır.

Wang Jung Ae: Kang Hye Jung dizide 15 yıllık ev hanımlığından sonra bir şirkette sekreterlik yapmaya başlayan Wang Jung Ae karakterini canlandırmaktadır. İnsanların söylediği her şeye inanmak isteyecek kadar iyi kalpli olan Jung Ae etrafındaki insanları endişelendirmektedir. Bir gün, kocası sabahın erken saatinde yürüyüşe çıkar ve bir daha da geri dönmez. Bunun üzerine uzun süre yaptığı ev hanımlığını bırakarak iş aramaya başlar.

Hwang Bo Yool: Lee Won Geun dizide bir şirketteki spor bölümünün başı olan Hwang Bo Yool karakterini canlandırmaktadır. Çalıştığı şirketin kurucusunun en genç torunudur ve ailenin her zaman sorun çıkaran günah keçisidir. Ailesi uygun gördüğünde onu askere göndermeye zorlamış ve kendilerine bağlayabilmek için spor bölümünün başına geçirmiştir. Bu yüzden de eline geçen her fırsatta başını belaya sokmaktadır. Bir yılda 100 sekreteri istifa ettirmeye kararlı olan Bo Yool 89. sekretere (Kang Hye Jung) geldiğinde işler zorlaşır.

FRAGMANLAR