Dizi Tanıtımı: If You Wish Upon Me

0
483

Adı: If You Wish Upon Me | Tell Me Your Wish | 당신의 소원을 말하면
Tür: Hayat, Dram, Medikal
Yönetmen: Kim Yong Wan
Senarist: Jo Young Soo
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: KBS2, ViuTV
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2021-2022
Yayın Tarihi: 10 Ağustos 2022 – 29 Eylül 2022
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba, Perşembe
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, Yoon Gyeo Rye’nin zorluklarla dolu hayatını anlatmaktadır. Bir olay nedeniyle bakımevinde gönüllü olarak çalışmaya başlar ve bakımevinde çalışırken ölümcül hastaların son dileklerini yerine getirir.

Karakterler:

Yoon Gye Ree: Ji Chang Wook dizide, ölümden kaçan bir adam olan Yoon Gye Ree karakterini canlandırıyor. Yaşam isteği veya arzusu olmayan, ne zaman yaşama isteği yükselse dövme yapma alışkanlığına sahip sınırları zorlayan genç bir adamdır. Bir şekilde hayatlarının son noktasında olan insanların son isteklerini yerine getirmek için hastanenin ekibine katılır.

Kang Tae Shik: Sung Dong Il, bakımevi hastanesinde tutkulu bir gönüllü olan Kang Tae Shik karakterini canlandırmaktadır. Hayatının anlamını bulmak için katıldığı Team Genie’nin gönüllü şefi olarak işini son derece büyük bir ciddiyetle yapmaktadır.

Seo Yeon Joo: Choi Soo Young dizide, sağlıklı yaşama önem veren bir hemşire olan Seo Yeon Joo karakterini canlandırmaktadır. Bakımevi hastanesindeki insanlara umut veren parlak bir insandır. Ayrıca egzersiz yapmaya takıntılıdır ve kas kaybının dünyanın sonu olduğunu düşünmektedir.

Ha Jun Kyung: Won Ji An dizide ailesi tarafından terk edilen Ha Jun Kyung karakterini canlandırmaktadır. Hayatı boyunca ölüm ve umutsuzluk içerisinde büyüyen Ha Jung Kyung’a ilk kez Yoon Gyeo Re tarafından yardım eli uzatılır. Bu yardımın ardından ise onu takıntı haline getirir.

FRAGMANLAR