Dizi Tanıtımı: He is Psychometric

0
585

Adı: He is Psychometric | That Psychometric Guy | 사이코메트리 그녀석
Tür: Romantik, Komedi, Gerilim, Gizem, Fantastik, Gençlik
Yönetmen: Kim Byung-Soo
Senarist: Yang Jin-A
Yapımcı: –
Yayıncı: tvN
imdb: 8.4
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 11 Mart 2019 – 30 Nisan 2019
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, dokunduğu şeylerin anılarını okuma yeteneğine sahip Lee An (Jinyoung) ile acı dolu geçmişini herkesten saklamaya çalışan Yoon Jae-In’in (Shin Ye-Eun) etrafında dönmektedir. Bir gün, Lee An ve Jae-In karşılaşır ve ikili bir dizi olayı birlikte çözmeye çalışır.

Karakterler:

Lee An: Jinyoung dizide bir psikometrik olan Lee An karakterini canlandırmaktadır. Bu yeteneği sayesinde insanların en derin ve korkunç sırlarını öğrenebilmektedir. O, bu yeteneğini kullanarak, kötü insanları gün yüzüne çıkartmayı hedeflemektedir. İyi bir görünüme sahip olsa da zeki birisi değildir.

Yoon Jae-In: Shin Ye-Eun dizide bir polis memuru olan Yoon Jae-In karakterini canlandırmaktadır. Varlıklı ailesi, güzelliği, zekâsı ve insanlara karşı cömert oluşu ile her şeye sahip biri gibi görünmektedir. Aslında o, hayatı ile mücadele eden gururlu bir kızdır. Transfer olduğu yeni okulunda Lee An (Jinyoung) ile tanışır.

Kang Sung-Mo: Kim Kwon dizide bir savcı olan Kang Sung-Mo karakterini canlandırmaktadır. Lee An’ın (Jinyoung) abisi gibidir ve gençken onun hayatını kurtarmıştır. Bazen sıcak kalpli biri gibi görünse de çoğu zaman insanlara karşı soğuk davranan gizemli bir karaktere sahiptir.

Eun Ji-Soo: Dasom dizide özel soruşturma biriminde dedektif olarak görev alan Eun Ji-Soo karakterini canlandırmaktadır. Üst düzey bir polis şefi olan babasına duyduğu saygıdan dolayı bir dedektif olmayı seçmiştir. Lee An’ın (Jinyoung) özel yeteneğini bildiği için soruşturmalarında ondan yardım almaktadır.

FRAGMANLAR