BTS’deki En Kötü Aşçıdan Yetenekli Aşçıya: Hayranlar BTS V’nin (Kim Taehyung’un) ‘Jinny’s Kitchen’daki Etkileyici Büyümesini Tartışıyor

0
380

Lee Seo Jin , Jung Yu Mi , Park Seo Joon , Choi Woo Shik ve BTS’in de aralarında bulunduğu Bacalar, Meksika’da bir snack bar işleten beş Koreli yıldızın yolculuğunu konu alan 10 bölümlük senaryosuz varyete programı ” Jinny’s Kitchen ” kısa süre önce sona erdi. V ( Kim Taehyung ) .

Taehyung’un “Jinny’s Kitchen” sırasında bir aşçı olarak büyümesi, yalnızca kendini geliştirmeye olan bağlılığını göstermekle kalmadı, aynı zamanda öğrenme ve yeni durumlara uyum sağlama yeteneğini de gösterdi.

Gösteriye katılmadan önce Taehyung, BTS’deki en kötü aşçı olarak biliniyordu ve “Run BTS” gibi varyete dizilerinde görüldüğü gibi, genellikle yemek pişirmek ve bulaşık yıkamak gibi yemek pişirme dışındaki görevlere gönderildi. Orada komik, yaratıcı kaplama fikirleriyle ün kazandı.

Meksika gezisinden önce Taehyung’un hazırlanmak için yemek pişirme ve İspanyolca dersleri aldığı programda ortaya çıktı.

Gösteri boyunca Taehyung, takım arkadaşlarından tavsiye alarak ve gayretle çalışarak kararlılık ve öğrenme isteği gösterdi.

Daha fazla sorumluluk aldı ve çeşitli yeni tarifler öğrendi ve tavuk, ramen ve sosisli sandviç yemekleri dahil tüm yemekleri kendi başına başarıyla pişirdi.

Editör notu: Taehyung, gerçekten program sırasında yemek konusunda kendini geliştirdiğini düşünüyorum. Umarım daha çok idollerin kendini geliştirebilecekleri yeni şeyler keşfedebilecekleri varyente showları olur.