BLACKSWAN’ın Ajansı Üyeler Arasındaki Çatışma Hakkında Açıklama Yaptı

0
323

BLACKSWAN’ın ajansı DR Music, üyeler Fatou ve Leia arasındaki bir ihtilafla ilgili spekülasyonlar hakkında bir açıklama yaptı.

BLACKSWAN (Black Swan olarak da bilinir) şu anda Youngheun, Leia, Fatou ve Judy’den oluşan dört üyeli bir gruptur. Grup eskiden Rania olarak biliniyordu ve çıkışlarından bu yana birkaç kadro değişikliği geçirdi.

20 Kasım’da DR Music Korece ve İngilizce olarak şu açıklamayı yaptı:

Merhaba, bu DR Müzik. Bu, takım içinde yakın zamanda ortaya çıkan sorunlarla ilgili resmi açıklamamızdır.

“BLACKSWAN şu anda “Close to Me” albümleri için Kore promosyonlarının ortasında ve çok fazla destek ve ilgi görmeye başladı. Bunun için LUMINA’ya [BLACKSWAN hayranlarına] içtenlikle minnettarız. BLACKSWAN, idol olarak yeni ilgi görmeye başlayan ve çeşitli milletlerden, dillerden ve kültürlerden üyelerden oluşan bir gruptur. Ekibimizde birçok farklı görüş ve kültür bir arada bulunduğundan, diğer K-pop ekiplerine kıyasla karşılıklı saygı ve anlayışa daha fazla ihtiyaç vardır.

DR Music’teki tüm personel, ekip içindeki iç sorunların başkaları tarafından çarpıtılması ve sanki gerçekmiş gibi hayranlara yayılması nedeniyle LUMINA’dan özür diliyor. Farklı geçmişlere sahip insanlar bir arada çalıştığında, çeşitli çatışmalar ve fikir ayrılıkları olabilir. Bununla birlikte, üyeler arasında işlerinin daha iyi tamamlanmasına ilişkin yapıcı bir tartışma, kışkırtıcı bir şekilde zorbalık olarak çerçevelenmemeli ve ekibimiz içinde daha fazla anlaşmazlık yaratmamalıdır.

Geçtiğimiz günlerde üyelerle çok tartıştık ve bu olay sayesinde ajans ve üyeler birbirlerinin önemini anladılar ve kabul ettiler. Ayrıca bu albüm promosyonları tamamlanana kadar elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza bir kez daha söz verdik.

BLACKSWAN’ı yürekten seven ve destekleyen hayranlara teşekkür ediyoruz ve Fatou, Leia ve diğerleri bu promosyonlarla dostluklarının değişmediğini kanıtlayacaklar.

LUMINA birdir. Bölünüp birbirimizi eleştirmek bize göre değil. Üyelere, ailelerine ve diğer taraftarlara saldıranların yanı sıra ırkçı sözlü saldırı ve eylemlerde bulunanların bu davranışlarına son vermelerini önemle rica ederiz.

Şu anda, BLACKSWAN, Avrupa ve Latin Amerika’dan üyeleri olan tek K-pop takımıdır. Böyle bir ekip oluşturma sürecinin tamamı bizim için bir meydan okuma ve deneydir. Biz de hüsrana uğradık ve bir an önce teşkilattan bir açıklama yapmak istedik ama birbirimizi anlama, birbirimizle konuşma ve bir şeyleri düzeltme sürecinin iç sorunlarını çözmede teşkilatın müdahalesini zorlamaktan daha önemli olduğuna inandık. , daha fazla zaman alsa bile. Bu nedenle bu açıklamayı yayınlamamız zaman aldı.

Bu bizim için ilk zorluk olduğundan, eksik olduğumuz kısımlar olduğunu kabul ediyoruz ve gelecekte üyelerin yönetimi ve büyümesi için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Hayranların eleştirileri ve geri bildirimleri aracılığıyla, herkesin sevdiği bir grup olabilmeleri için BLACKSWAN’ın büyümesi için güçlü bir temel sağlayacağız.

Şimdi bile üyeler pratik odasında çok çalışıyorlar. LUMINA, lütfen daha fazla tartışmayı bırak. Özellikle belirli bir ırk veya milliyetle ilgili eleştiriler, küresel bir kız grubu oluşturma konusundaki olumlu niyetlerimizi baltalıyor.

Teşekkürler.”

Kendi yorumuma geçecek olursak . Çok fazla tartışmaya açık o yüzden elimizden geldiğince tarafsız olmaya çalışıyoruz . Black Swan’i ilk duyduğumda açıkçası etkilendim farklı kültürdeki insanlar yan yana. Biz insan olarak dinimiz, ırkımız ve ya rengimiz bakmazsızın aynıyız.

Kaynak:Allkpop