Birbirinden Güzel 9 Kore Dizisi Önerisi

Related Articles

It’s Okay to Not Be Okay

encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS...

Bölüm Sayısı : 16

Konusu : Dizi, psikiyatri bölümünde çalışan bir adam ile popüler ama kişilik bozukluğu olan kadın bir yazarının etrafında dönmektedir. Adamın abisi yüzünden aşka ayıracak zamanı yoktur. Ama ikisi yakınlaşarak yaşanılan zorlukların üstesinden gelmeye çalışmalarını anlatıyor.

Backstreet Rookie

asianwiki.com/images/7/76/Backstreet_Rookie-mp1...

Öncelikle şunu söylemeliyim bu dizinin webtoonu bizim sitede çevriliyor yani bi göz atmak isterseniz haberiniz olsun ama diziyle pek benzemiyor.

Bölüm Sayısı : 16

Konusu : Dizi, 24 saat açık bir marketin, yarı zamanlı çalışanı ve o merketin müdürünün arasındaki komik ve romantik olayları anlatıyor Tabi diziyi izlemek için baş rollerinde etkisi var. (Aslında Ji Chang-Wook aksiyon dizilerinin adamı olduğu için biraz garip gelebiliyor. Ama komik yani izleyin derim. Ayrıca dizide köpekcik diye bir karakter var onun yüzünden ikinci erkek dramı yaşayabilirsiniz haberiniz olsun.)

Hotel del Luna

DİDEM'İN KORE'Sİ: HOTEL DEL LUNA

Bölüm Sayısı : 16

Konusu : Dizide normalde Hotel Del Luna, misafirleri yanlızca hayaletlerden oluşan bir oteldir ( Ama şartlar normal değil gençler 😀 ).  Bu otelin CEO’su yaptığı büyük bir hatadan dolayı lanetlidir, o yüzden baya yıl bu otelde yaşamak zorunda kalmıştır. Bir gün, bir adam beklenmedik bir şekilde bu otelde yönetici olarak çalışmaya başlar ve işler karışır.

Arthdal Chronicles

Aseudal Yeondaegi (TV Series 2019– ) - IMDb

Bölüm Sayısı : 18

Konusu : Dizi, Antik Çağ döneminde, Arthdal adlı kurgusal bir diyarda geçmektedir. Bir gün, kaderinde Arthdal’ın sonunu getirmek olan bir çocuk dünyaya gelir ve olaylar başlar.

He Is Psychometric

He is Psychometric - AsianWiki

Bölüm Sayısı : 16

Konusu : Dizi, insanların anılarını okuma yeteneğine sahip bir adam ile acı dolu geçmişini herkesten saklamaya çalışan bir kadının’ın etrafında dönmektedir. Bir gün, ikilikarşılaşır ve bir dizi olayı birlikte çözmeye çalışır.

My Strange Hero

My Strange Hero” Unveils Romantic Main Poster Ahead Of Drama Premiere |  Soompi

Bölüm Sayısı : 32 (Ama 2 bölüm 1 bölüm niteliğinde bölümler kısa yani gözünüz korkmasın. )

Konusu : Dizi, haksız yere suçlanıp okuldan atılan Kang Bok-Soo’nun etrafında dönmektedir. Bok-Soo bir lise öğrencisiyken okulda yaşanan bir şiddet olayından dolayı suçlanır ve okuldan atılır. Bir yetişkin olduğunda dahi bu olayın etkisinden kurtulamaz. Bu yüzden, intikam almak için aynı okula geri döner. Ancak hiç beklenmedik bir olay ile karşılaşır.

Chicago Typewriter

tvN Reveals Vintage Posters For “Chicago Typewriter” Starring Yoo Ah In, Im  Soo Jung, And Go Kyung Pyo | Soompi

Bölüm Sayısı : 16

Konusu : @rabokki arakadaşımın önerisi ben birkaç bölüm izledim ama bitirdiğimde konusunu yazarım.

What’s Wrong with Secretary Kim

encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS...

Bölüm Sayısı : 16

Konusu : Dizi, egois bir kişiliğe sahip başkan yardımcısı ile işinde oldukça başarılı olan onun sekteri arasındaki romantik bir o kadar da komik ilişkiyi konu almaktadır.

 

Currently Watching: Backstreet Rookie - MyDramaList

Ve izleyecek olanlara şimdiden iyi seyirler...

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories