Bi Solukta Bitirmek İsteyeceğiniz 13 Kore Dizisi

0
388

Itaewon Class

İtaewon Class İzle (Adaletsiz Bir Dünyada Yaşam Savaşı) - Kivi Tadında

Bölüm Sayısı : 16 Konusu : Dizi, adaletsiz bir dünyada yaşam mücadelesi veren inatçı ve cesur bir grup insanın etrafında dönmektedir.

Extraordinary You

Bölüm Sayısı : 32 ( Öyle 32 bölüm olduğuna bakmayın kısa yani ben hemen bitirdim de sizi bilemem 😀 ) Konusu : Dizi, webtoon karakteri olduklarını fark eden ve webtoonda yazılmış hikâyeye karşı çıkmaya çalışan öğrencilerin etrafında dönmektedir. (Birinci bölümde azcık sıkılabilirsiniz ama sonradan güzelleşiyor. Hatta kıza azcık sinir olabilirsiniz bile ? . Ama özünde iyi kız. )

Healer

Diary of Melly: İzledim: Healer

Bölüm Sayısı : 20 Konusu : Dizi, geçmişte yaşanan sırlarla dolu, kapanmış bir davayı yeniden soruşturan bir grup karakterin yaşadığı olaylar konu ediniyor.

Scarlet Heart: Ryeo (Moon Lovers)

Moonlovers: Scarlet Heart Ryeo (Original Television Soundtrack) by ...

Bölüm Sayısı : 20+2 Özel Bölüm Konusu : Dizi, güneş tutulması sırasında Goryeo Hanedanlığı zamanına geri gider. Kendini bir anda imparatorlar, savaşçılar ve prensesler arasında bulan Hae-Soo, bulunduğu geçmişin korkutucu, merhametsiz ve soğuk prensi Wang So’ya aşık olan kızın hikayesini anlatmaktadır.

W Two Worlds

Bölüm Sayısı : 16 Konusu : Dizi, çizgi roman dünyasından olan biriyle gerçek dünyada yaşayan bir insanın yaşamış olduğu aşk hikayesini anlatmaktadır.

Strong Woman Do Bong-Soon

DİZİ TANITIMI: Strong Woman Do Bong Soon | KPOP TÜRK

Bölüm Sayısı : 16 Konusu: Dizi, acayip bir fiziksel güze sahip olan bir kadın ile başarılı bir CEO’nun arasında yaşanacak eğlenceli aşkı anlatmakta. (Konusundan pek bir şey anlamaya bilirsiniz ama izleyince müthiş acayip eğlenceli ve çok minnoş bir dizi. ?  )

Exo Next Door

Exo Next Door 3-DVD Set, Korean TV Drama, English Sub: Amazon.fr ...

Bölüm Sayısı : 16 ( Bölümler çok kısa tam çerezlik dizi yani. ) Konusu : Dizi, Exo adlı gurubun bir kızın yan komşusu olması ve o kızı evlerini temizlemesi için işe almasıyla başlar hafif kılişeler olsada çok güzel bir dizi.

Descendants of the Sun

Üniforma Aşkına / Descendants Of The Sun – 미친 아줌마 / DELİ AJUMMA

Bölüm Sayısı : 16 Konusu : Birleşmiş Milletlerin barış askeri gücünde görev yapan Yüzbaşı Yoo Shi-Jin ile Ordu Doktoru Kang Mo-Yeon arasındaki aşk hikayesini anlatmaktadır (Off olaylar olaylar.) .

While You Were Sleeping

While You Were Sleeping” Unveils Romantic Main Poster Of Suzy And ...

Bölüm Sayısı : 16 Konusu : Dizi, rüyasında gelecekte meydana gelebilecek kötü olayları görebilen bir kadın ile bu kötü olayların gerçekleşmemesi için mücadele verecek olan bir savcıyı konu almaktadır.

Mad Dog

Yeşil Şemsiye: Mad Dog "Olaylar Olaylar!"

Bölüm Sayısı : 16 Konusu : Dizi, sigorta dolandırıcıları ile savaşan ‘Mad Dog’ adındaki bir ekip etrafında dönmektedir. Bir uçak kazası ve bununla ilgili havayolu şirketinin yaptığı yolsuzluğunu, o kazada eşi ve oğlunu kaybeden ekip lideri ve olayı aydınlatmaya çalışan pilotun erkek kardeşinin de içinde bulunduğu kişilerin yaşadıklarını anlatmaktadı.

Pinocchio

Kore Dizileri Tutkunları! Mutlaka İzlemeniz Gereken 40 Kore Dizisi ...

Bölüm Sayısı : 20 Konusu : Dizi, yerel bir gazetede muhabirlik yapmaya başlamış, gerçeğin peşinden koşan bir grup gençlerin aşklarını, hem mesleki olarak pişme, hem de yaşamsal anlamda olgunlaşma süreçlerini konu almaktadır.

Hwarang: The Beginning

Yeşil Şemsiye: Hwarang:The Beginning "Nerede Benim Kılıcım?!"

Bölüm Sayısı : 20+4 Özel Bölüm Konusu : Dizi, Milattan önceki dönemlerde Kore’de kurulmuş Silla Krallığı’nda yaşayan “Güzel Şövalyeler” anlamına da gelen Hwarang, mükemmel bir görünüme sahip oldukları kadar harika bir şekilde at ve kılıç kullanabilen bir grup korkusuz, elit, erkek savaşçının hikayesini anlatmaktadır.

Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo

Watch] Weightlifting Fairy Kim Bok-joo - Drama Review — UnitedKpop

Bölüm Sayısı : 16 Konusu : Dizi, genç halterci bir kızın spor akademisinde ki hayatını konu alıyor. ( Yine çokk eğlenceli bir dizi. Yanlış hatırlamıyorsam sitede daha uzun bir yorumlaması var merak ettiyseniz ona da bi göz atabilirsiniz.  

 

Weightlifting Fairy Kim Bok Joo

İzleyecek Olanlara Şimdiden İyi Seyirler 🙂