“A Time Called You” Dizisinin Fragmanı Yayınladı ve NewJeans, Dizi İçin OST Seslendirdi

0
111

Tayvan’ın hit dizisi ‘ Someday or One Day’in Kore versiyonu olan ‘A Time Called You’ , bir gün geçmişe giden ve kendini bedende bulan Jun Hee’nin ( Jeon Yeo Bin tarafından canlandırılıyor) hikayesini konu alıyor. Min Ju adında liseli bir kızdır.

Jun Hee’nin zamanla tuhaf karşılaşması, sevgilisi Yeon Jun’un (Ahn Hyo Seop canlandırdığı) 2023 yılındaki trajik ölümünün ardından başlar. Derin bir yas içindeyken, Jun Hee’yi geçmişe götüren bir şarkının yer aldığı tuhaf bir kaset bulur.

Şimdi 1998 yılında liseli kız Min Ju olarak bilinen Jun Hee, ölen sevgilisine tıpatıp benzeyen Si Heon’a karşı çeşitli duygular yaşamaya başlar. Bu arada, Si Heon’un en iyi arkadaşı In Kyu’nun (Kang Hoon’un canlandırdığı ) Min Ju’ya karşı hisleri olması işleri karmaşık hale getirir. 

Birçok hayran ‘A Time Called You’nun ana fragmanını izlerken arka planda tanıdık sesleri hemen fark etti. İzleyiciler, fragmanda yer alan OST’nin NewJeans tarafından söylendiği şüphelendi ve bu da popüler kız grubundan olası yeni bir balad OST’si beklentisini artırdı. 

‘A Time Called You’ 8 Eylül’de dünya çapında Netflix’e geliyor.

Fragman:

Bu dizi bana aşırı Blue Birthday ve 20th Century Girl havasını veriyor. Dizinin Tayvan versiyonunu izlemedim. Yine de merak ediyorum 🙂

Dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?