Rowoon Yeni Bir Dizide Yer Alabilir

0
194

19 Ocak’ta bir sektör temsilcisi, Rowoon’un yaklaşan tarihi drama “Sending Me to You“da yer alacağını bildirdi. Rowoon’un ajansı FNC Entertainment, raporla yanıt olarak “Sending Me to You” aldığı tekliflerden biri, henüz hiçbir şeye karar verilmedi.” açıklamasında buldu.

Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde geçen romantik bir komedidir. Genç dul Jung Soon Deok ile genç dul Shim Jung Woo arasındaki karşılaşmanın ve Joseon’u temsil eden dört genç bakireyi evlendirmek için ikisinin birlikte verdiği mücadelenin hikayesini anlatıyor.

Rowoon teklifi kabul etmesi halinde, parlak bir zekası ve bir o kadar da parlak bir görünüşü olan Shim Jung Woo karakterini canlandıracak. 17 yaşına geldiğinde ve prenses ona aşık olduğunda kralın damadı olarak tüm gözler ona döner. Ancak prenses, düğün törenleri sırasında ölür ve böylece dul kalır. Bu olaydan sonra evliliklerinin geçersiz kılınmasını ister çünkü tek yapmak istediği yeteneklerinin sadece ülkesine yardım etmek için kullanılmasıdır. Bu yöndeki isteği ile çöpçatanlık işine girişir ve ülkedeki genç bakireleri kralın emriyle evlendirmeye yardım eder.

Yaklaşan dizi “Sending Me to You”nun hangi kanalda ve hangi tarihte yayınlanacağına ilişkin henüz net bir tarih yok.

Yakın zamanda Rowoon, idol kariyerine geri dönerek grubu SF9 ile 12. mini albümlerini çıkardı. Oyunculuk kariyerine 2016 yılında “Click Your Heart” ile başlayan Rowoon, bu dizisinin ardından “School 2017“, “About Time“, “Where Stars Land” gibi dizilerde yer aldı. Asıl ününe ise 2019 yılında yayımlanan romantik-komedi draması “Extraordinary You” ile ulaştı. Bu dizisinin ardından “She Would Never Know“, “The King’s Affection“, ve “Tomorrow” gibi dizilerde başrol üstlenerek oyunculuk kariyerini sağlamlaştırdı. Şu anda ise yakında yayımlanacak olan drama “Destined With You“nun oyuncu kadrosunda yer alıyor. “Sending Me to You” dizisinden gelen teklifi kabul etmesi halinde bu onun yaklaşan ikinci dizi projesi ve “The King’s Affection“dan sonraki ikinci tarihi dizisi olacak.