Popüler Webtoon “True Beauty”nin Dizisi İçin Yeni İçerikler Yayımlanmaya Devam Ediyor

0
484

Yakında yayınlanacak tvN dizisi “True Beauty”, oyuncu kadrosunun poster çekiminden bir kamera arkası videosu yayınladı!

Aynı adlı popüler bir webtoondan uyarlanan “True Beauty”, görünüşüyle ​​ilgili güvensizlikleriyle baş etmek için makyaj kullanan neşeli ve iyimser bir lise öğrencisi olan Lim Ju Gyeong hakkında romantik bir komedi. Çıplak yüzünü dünyadan saklamaya kararlı olduğu için makyajını abartmaya meyilli.

Video, her oyuncunun karakterlerini tanıtmasıyla başlıyor. Moon Ga Young, Lim Ju Gyeong’u canlandırırken ASTRO’dan Cha Eun Woo soğuk ve bencil karakterimiz Lee Su Ho’yu canlandırıyor. Hwang In Yeop, yakışıklı Han Seo Joon’u ve Park Yoo Na, liselerinde güzel görünüşüyle ​​tanınan bir yıldız olan Kang Su Jin’i canlandırıyor.

Oyunculara rolleri için nasıl hazırlandıkları sorulduğunda, Moon Ga Young spoiler olmaması açısından çok fazla paylaşamayacağını söylüyor. Kıkırdayarak, “çıplak yüzünün” webtoondaki karakterine son derece benzediğini ekliyor.

Cha Eun Woo ise “Jiu jitsu yapan birçok sahnem var, bu yüzden bunu öğrendim. Ayrıca basketbol oynadığım bazı sahneler de var” diyor ve devam ediyor, “İyi bir çekim olabilmesi açısından basketbol alıştırması yapıyorum.”

Hwang In Yeop karakteri Han Seo Joon ile ilgili olarak, “Seo Joon’un yapacak çok işi var. Şarkı söylemekte iyidir, motosiklete binebilir ve vücudunu iyi kullanır. Bu günlerde vokallerim için çok çalışıyorum.”

Park Yoo Na karakteriyle olan benzerliklerinden bahsediyor: “Konuşma ve senaryoda yazılma şekli de dahil olmak üzere kişiliklerimiz oldukça benzer. Aklıma ilk gelen düşünce, “Kendim gibi davranmam gerekecek.” diyor.

Ayrıca oyunculara webtoondaki hangi sahneyi en akılda kalıcı buldukları soruluyor. Moon Ga Young, “Benim için Ju Gyeong’un çıplak yüz ve makyaj yöntemleri var ama en akılda kalıcı olan Su Ho ve Seo Joon’un yüzleri. Onları her gördüğümde şaşırdım.”

Cha Eun Woo, Su Ho’nun bir çizgi roman kafesinde Ju Gyeong ile ilk buluşmasını seçip şöyle açıklıyor: “Burası hobilerinin çakıştığı bir yer. En akılda kalan ve beni heyecanlandıran sahne.”

Dramanın kilit noktası için Moon Ga Young, “Ju Gyeong’un hikayesi herkesin olabilir ve rolü büyüdükçe kilit nokta sevgi ve cesaret alabilmeniz olmaz mıydı?” Cha Eun Woo, “Baştan sona, hepsi!” diyerek kısa ve tatlı bir cevap veriyor.

Dizinin Bazı Sahnelerinden Kareler