Park Bo Young, Seo In Guk, Lee Soo Hyuk ve Daha Fazla Oyuncu Yeni Fantastik Drama İçin Onaylandı

0
627

tvN’nin yakında çıkacak olan “One Day Destruction Came Through My Front Door” başrolünü doğruladı!

Dizimin daha önceki adı “Ruin”di. “One Day Destruction Came Through My Door”, dizisi dokunduğu her şeyin yok olmasına neden olan “yıkım” olarak bilinen bir adam ve ondan kaçınmak için hayatını tehlikeye atan bir kadın hakkında fantastik bir romantik dram.

Park Bo Young, Seo In Guk, Lee Soo Hyuk, Kang Tae Oh ve Shin Do Hyun dizide rol alacak.

Park Bo Young, bir web romanı yayıncısının editörü Tak Dong Kyung’u oynayacak.

Seo In Guk, Tak Dong Kyung ile sözleşme yapan “yıkım” veya (Korece myulmang) olarak bilinen karakteri oynayacak. Beklenmedik bir karakter trajik kaderine kapıldığında, sevgisini ve şefkatini onu kurtarmak için tehlikeye atmaya karar verir.

Lee Soo Hyuk, Tak Dong Kyung’un web romanı yayıncısındaki iş arkadaşı Cha Joo Ik’i canlandıracak. İlk öpücüğün “efendisi” olarak tanımlanıyor

Kang Tae Oh, ilk aşkından çok pişman olan Lee Hyun Kyu’yu oynayacak. Cha Joo Ik’nin oda arkadaşı ve bir kafe işletiyor.

Shin Do Hyun, ilk öpücüklerin ustası Cha Joo Ik ile ilk aşkından pişman olan Lee Hyun Kyu arasındaki aşk üçgenine kapılan web romancısı Na Ji Na’yı canlandıracak.

Diziden bir kaynak, “Park Bo Young, Seo In Guk, Lee Soo Hyuk, Kang Tae Oh ve Shin Do Hyun’un başroller olduğu doğrulandı. Bunlar güvenebileceğiniz aktörler, bu yüzden kimyaları bir araya geldiklerinde patlayıcı olacağa benziyor.