King The Land, Dizisinin Afişi Yayınlandı

0
195

Yaklaşan romantik-komedi dizisi “King the Land” için afiş yayımlandı. Başrollerinde Lee Jun Ho ve Im Yoon Ah’ın yer aldığı dizi 17 Haziran’da ekranlara gelecek. Dizi, otel endüstrisinde geçen hikayeler hakkında romantik-komedi dramasıdır. Goo Won sahte gülümsemelere dayanamayan The King Group’un chaebol varisidir. The King Group bünyesinde yer alan King of the Land, zengin otelcilere hizmet veren bir cennet olan VVIP iş salonudur. Burada Goo Won mesleğinin doğası gereği istemediği zamanlarda bile her zaman parlak bir gülümsemeye sahip olan Cheon Sa Rang ile tanıştığında içtenlikle gülümseyebilecekleri mutlu günler bulmak için yola çıkarlar.

Lee Jun Ho dizide otellere, havayoluna ve dağıtım şirketlerine sahip olan King Group’un varisi Goo Won karakterini canlandırmaktadır. Parlak zekası, doğuştan gelen zarafeti ve büyüleyici cazibesi ile romantizm hariç her şeyde iyidir. Ancak küçükken aniden kaybolan annesine dair hiçbir şey hatırlayamamaktadır.

Im Yoon Ah dizide sadece gülümsemesiyle bile dünyayı daha parlak bir hale getiren “Smile Queen” Cheon Sa Rang rolünü üstleniyor. En mutlu çocukluk anısı nedeniyle Goo Won’un ailesine ait olan King Hotel’de çalışmaktadır. Kusursuz olarak sağladığı müşteri hizmetleri ile lobinin danışma masasındaki pozisyonundan otelciler için rüya gibi bir yer olan King the Land’e kadar yükselir. Tek hayali insanları mutlu eden bir otel işletmecisi olmaktır. Ancak bu isteği King Hotel’in halefi Goo Won ortaya çıkınca son bulur. Çünkü ikili birbirlerinin tam tersidir ve sürekli olarak çatışmaktadırlar.

Go Won Hee dizide, Cheon Sa Rang’ın arkadaşı ve King Air’in uçuş görevlisi Oh Pyeong Hwa karakterini canlandırmaktadır.

Kim Ga Eun dizide, tutku dolu bir satış kraliçesi olarak tanınan Kang Da Eul’u canlandırmaktadır. Ahn Se Ha, Goo Won’un sekreteri No Sang Sik rolünü üstlenmektedir. Goo Won ile aynı anda King Group’a girdikten sonra Goo Won’un sekreteri olur. Kim Jae Won, heyecan verici bir iş ve aşk hayatı yaşayan King Air’in yakışıklı genç meslektaşı Lee Ro Woon rolünü üstlenmektedir.

Hit Netflix dizisi “All of Us Are Dead”in senaristi Chun Sung Il tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliğini “Reflection of You”dan Im Hyun Wook üstleniyor.

Editör notu: Şuan diziye karşı nötürüm. Fragmanları çıkınca daha detaylı inceliycem.