Kim Jae Young, Yaklaşan Dizi “I Will Travel for You”da Rol Alacağını Onayladı

0
297

Kim Jae Young, yaklaşan macera dizisi “I Will Travel for You” için Gong Seung Yeon ve Yoo Joon Sang’a katılacak.

28 Nisan’da Kim Jae Young’un ajansı HB Entertainment, aktörün yaklaşan dizi “I Will Travel for You”da rol alacağını doğruladığını duyurdu.

Bu Park Min Young, Go Kyung Pyo, Lee Joo Bin, Kang Hyung Suk ve Jin Kyung ile oynadığı 2022 yapımı Love in Contract dizisinden sonraki ilk dizisi olacak.

Kim Jae Young ilk oyunculuk deneyimini 2013 yılında Lee Jong Suk, Seo In Guk, Girls Generation’dan Kwon Yu Ri, Park Chul Min, Jeon Bo Mi ve Park Jung Chul ile “No Breathing” filmiyle yaptı. O zamandan beri hem dizilerde hem de filmlerde aktif olarak yer aldı.

Hello Monster, Yong Pal, The Master of Revenge, My Secret Romance, Black, 100 Days My Prince, Dear My Room, Beautiful Love, Wonderful Life, Reflection of You ve daha fazla dizide yer almasıyla tanınan bir oyuncudur.

Aynı adı taşıyan popüler bir Japon romanından uyarlanan “I Will Travel For You”, hayatında hiçbir zaman merkez olmamış eski bir idol olan Kang Yeo Reum’un hikayesini ve başkaları adına gezilere çıkan bir seyahat muhabiri olarak gerçek başarıyı ve hayatın anlamını bulma yolculuğunu anlatacak.

Kim Jae Young, Lee Yeon Seok adlı karakteri oynayacak. Karakteri gelecek vadeden bir film yönetmenidir. Prestijli bir mühendislik üniversitesinden mezun olur. Büyük bir şirkette sadece bir yıl çalıştıktan sonra ayrılmaya ve sinema tutkusunun peşine düşmeye karar verir. Film öğrencisi olmaya karar verir ve ülkede küçük bir film festivali kazanır.

Lee Yeon Seok daha sonra idolden muhabire dönüşen Kang Yeo Reum’un (Gong Sung Yeon’un canlandırdığı) ev sahipliği yaptığı seyahat programını düzenleme görevini üstlenir. Bu, ikilinin yaklaşmakta olan dizide nasıl bir özel ilişkiye sahip olacağı konusunda merak uyandırıyor.

I Will Travel For You’nun prodüksiyonu şu sıralar çekimlerine hazırlanıyor. Yayın detayları hala tartışılıyor.