Film Tanıtımı: Kill Bok Soon

0
209

Filmin Adı: Kill Bok Soon | 길복순

Yönetmen: Byun Sung Hyun

Gösterim Tarihi: 31 Mart 2023

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Dram

Ülke: Güney Kore

Dil: Korece

Oyuncular:

Sol Kyung Gu/ Cha Min Gyu

Jeon Do Yeon/ Gil Bok Soon

Esom/ Cha Min Hee

Koo Gyo Hwan/ Han Hee Sung)

Kill Bok Soon Konusu:

Kill Bok Soon filminde Gil Bok Soon (Jeon Do Yeon), piyasadaki en iyi tetikçi ve bekar bir anne olarak çifte hayat sürmektedir. Şirketiyle olan sözleşmesini yenilemeden önce kendini ölmek ya da öldürülmek üzere olduğu bir durumun içinde bulur.

Kill Bok Soon Karakterleri: 

Jeon Do Yeon, kiralık katil endüstrisinin efsanevi katili Gil Bok Soon rolünü canlandırıyor. Durumu net bir şekilde değerlendiren ve her şeyi kendi aleyhine çevirebilen Gil Bok Soon, şirket tarafından kendisine atanan projeler için yüzde 100 başarı oranına sahip yetenekli bir katildir. Tüm bunlara rağmen, 10 yaşındaki kızını yetiştirmekte güçlük çekmektedir.

Sol Kyung Gu, Gil Bok Soon’un üyesi olduğu tetikçi ajansı M.K ent’in CEO’su Cha Min Gyu karakterini canlandırıyor. Cha Min Gyu, Gil Bok Soon’un yeteneğini fark eden ve onu kimsenin karşı koyamayacağı bir katil haline getiren akıl hocasıdır.

Esom, Cha Min Gyu’nun küçük kız kardeşi M.K.’nin yöneticisi Cha Min Hee karakterini canlandırıyor. 

Koo Kyo Hwan, M.K.’nin birinci sınıf katili olan Han Hee Sung karakterini canlandırıyor. Yaptığı bir hatadan dolayı A seviyesinden, C seviyesine düşer. Kıdemli suikastçısı Gil Bok Soon’a düşkündür ve saygı duymaktadır.

Diğer Oyuncular:

Kim Shi Ah / Gil Jae Yeong
Kim Sung Oh
Lee Yeon / Yeong Ji
Choi Byung Mo 
Kim Gi Cheon
Park Gwang Jae
Jang In Sub
Hwang Jung Min
Lee Jae Wook / Cha Min Gyu Gençliği

Fragman: