Dizi Tanıtımı: Adamas

0
252

Adı: Adamas | 아다마스
Tür: Gizem, Gerilim, Dram
Yönetmen: Park Seung Woo
Senarist: Choi Tae Kang
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: tvN
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2021-2022
Yayın Tarihi: 27 Temmuz 2022 – 15 Eylül 2022
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba, Perşembe
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, ikiz kardeşlerin (Ji Sung), 22 yıl önce öldürülen babalarının cinayetinde saklanan korkunç sırları araştırıp ortaya çıkarmalarını konu alıyor. İki kardeş, üvey babalarını öldürmekle suçlanan biyolojik babalarını adam öldürme suçlamalarından aklamak ve cinayete tanık olan ‘adamları’ bulmak için tek vücut halinde çalışır.

Karakterler:

Ha Woo Shin/Song Soo Hyun: Ji Sung dizide, ikiz kardeşler olan Woo Shin ve Soo Hyun’u canlandırıyor. Ha Woo Shin çok satan bir gizem romanı yazarı iken, kardeşi Song Soo Hyun Merkez Bölge Savcılığında özel kuvvetler savcısı olarak çalışmaktadır. İki kardeş birbirine benzese bile kişilikleri ve sorunları çözme yaklaşımları tamamen farklıdır. Babalarının davasını zıt bakış açılarıyla çözmeye çalışırlar.

“Adamas” (2022 Drama): Cast & Summary

Eun Hye Soo: Seo Ji Hye, Eun Hye Soo karakterini canlandırıyor. Bir holding ailesinin en büyük oğlunun karısı ve Woo Shin’in yardımcısıdır. Bir hastane müdürünün tek kızı olarak el üstünde tutularak büyümüştür. Ancak bir gün, bazı olaylar nedeniyle Haesong Gruba isyan eder ve gizlice Ha Woo Shin’e yardım eder.

“Adamas” (2022 Drama): Cast & Summary

Kim Seo Hee: Lee Soo Kyung dizide, ikizlerden sırları saklayan TNN sosyal medya muhabiri Kim Seo Hee rolünü canlandırıyor. Dürüst ve tutkulu bir muhabir olarak herkesi etkileyebilecek bir gülümsemesi vardır. Adaletsizlik hakkında raporlar yazmaktan kendini alamaz. Bu yüzden yasal işlemlerle şantaj yapılmasını yaygın hale getirir. Ancak adalet söz konusu olduğunda bu kadar istekli olmasının başka bir nedeni vardır.

“Adamas” (2022 Drama): Cast & Summary

FRAGMANLAR