“All Of Us Are Dead” Yıldızı Yoon Chan Young Yeni Bir Dizide Rol Alacak

0
263

Yakın zamanda bazı medya kuruluşları Yoon Chan Young‘un Amerikan dizisi “Your Honor“ın Kore versiyonu için başrol üstleneceğini bildirdi.

Your Honor, İsrail draması Kvodo’ya dayanmaktadır. Ayrıca dizinin Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, İspanya, İtalya ve daha birçok ülkede başarılı bir şekilde yeniden dizi haline getirilen versiyonları bulunmaktadır. Yeniden yapımlar arasında 2020’de yayımlanan Amerikan versiyonu dünyada olduğu gibi Kore’de de en popüler olanıdır. 

Yaklaşan drama “Your Honor” bir suç örgütü patronunun oğlunu vur-kaç yoluyla öldüren saygın bir yargıcın oğlunun etrafında dönmektedir. Yagıç ilk başta oğlunun teslim olmasını ister. Ancak kazada ölen genç çocuğun kimliğini öğrendiğinde fikrini değiştirir olayı örtbas etmek için uğraşır.

Your Honor‘ın yapımcılığını “The Third Charm“, “The Producers“, “IRIS 2“, “The World That They Live In” ve daha fazlasının da yönetmenliğini yapan yönetmen Pyo Min Soo üstlenecek.

Dizinin 2023’ün ilk yarısında çekime başlayacağı bildirildi. Ancak diğer oyuncu kadrosuna, yayın tarihine ve dağıtıcısına dair net bir bilgi henüz yok.

Yoon Chan Young, “Six Flying Dragons“, “Dr. Romantic“, “Thirty But Seventeen“, “Nobody Knows“, “All of Us Are Dead“, “Hope or Dope” gibi pek çok dizide bulundu. Yaklaşan dizinin oyuncu kadrosunda yer almayı kabul etmesi halinde 1 Mart’ta yayımlanmak için hazırlanan fantastik dizisi “Delivery Man“in ardından ilk projesini seçmiş olacak.