Yaklaşan Dizi “Delightfully Deceitful” İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

0
262

Başrollerinde Chun Woo Hee ve Kim Dong Wook’un yer aldığı dizi 29 Mayıs’ta ekranlara gelecek. 

Dizi, empatiden yoksun bir dolandırıcı ile yapısı gereği aşırı derecede empatik olan bir avukatın kötülükle savaşmak için beklenmedik bir ittifak kurmasını ve intikam alma hikayesini anlatıyor.

Chun Woo Hee dizide, birçok yüzü olan ve gösterişli konuşmasıyla bir servet kazanan, empatiden yoksun dahi sahtekar Lee Ro Um karakterini canlandırmaktadır. 

Kim Dong Wook dizide, aşırı empatisi nedeniyle psikiyatrik bir tedavi görmesi gereken yakışıklı avukat Han Moo Young rolünü üstleniyor.

Yoon Bak dizide, Lee Ro Um’u koruyarak gözlemleyen bir denetimli serbestlik memuru olan Go Yo Han rolünü üstleniyor. Düzenli bir işe veya güzel bir eve sahip olmaktansa, denetimli serbestlikteki insanları gözlemleme ve korumayı tercih etmektedir.

Lee Ro Um henüz 19 yaşındayken 15 yıl hapis cezasına çarptırılıyor ve sonrasında hayatı beklenmedik bir yöne sapıyor. Bu sırada Han Moo Young onun imdadına yetişiyor.

Yönetmen koltuğunda “Find Me in Your Memory”, “Come to the Witch’s Restaurant” ve “Sh**ting Stars” dizilerinden Lee Soo Hyun’un oturduğu dizi dram türündedir. tvN’in pazartesi-salı kuşağında yer alan drama toplamda 16 bölümden oluşacak.

Editor notu: Yönetmenin Find Me in Your Memory dizisini pek beğenmemiştim. Ama Sh**ting Stars fena değildi. Yine de bu diziyi merak ediyorum. Umarım çok yavaş ilerlemez.

Siz nasıl buldunuz?