Yaklaşan Dizi “Carry Sun Jae and Run”da Byun Woo Seok ve Kim Hye Yoon Başrol Olacak

0
1125

Yakın zamanda tvN’nin yaklaşan Pazartesi-Salı dizisi “Carry Sun Jae and Run”da Byun Woo Seok ve Kim Hye Yoon’un başrol olarak seçildiği duyuruldu. 

Dizi, hayatını trajik bir şekilde sonlandıran idol Ryu Sun Jae’yi kurtarmak için 2008 yılına dönen tutku dolu bir hayran Lim Sol’un yolculuğunu anlatmaktadır.

Kim Hye Yoon dizide, sevdiği idolü kurtarmak için zamanda yolculuk yapan hevesli hayran Lim Sol’u canlandırıyor. Küçükken geçirdiği bir kaza nedeniyle hayallerinden vazgeçmek zorunda kalmıştır. Umutsuz olduğu zamanlarda tesadüfen radyoda Ryu Sun Jae’nin şarkısını duyar ve böylece Lim Sol’un ilham kaynağı olur. Ryu Sun Jae vefat ettiğinde dünyası başında yıkılan Im Sol, bir şekilde 15 yıl geçmişe yolculuk ederek lise öğrencisi Ryu Sun Jae ile tanışır ve onun talihsiz geleceğini engellemek için elinden geleni yapar.

Byun Woo Suk, ünlü bir yıldız olan Ryu Seon Jae rolünü üstleniyor. Yakışıklı bir görünümden yeteneğe kadar her şeye sahiptir. Kore’nin en iyi yıldızı olarak çıkışından bu yana zirvede kalan yıldız isimdir. Ancak bu yoğun yaşamı onu yorar ve genç yaşında vefat eder. Genç bir kadın olan Im Sol, 19 yaşında gençliğinde karşısına çıkarak hayatını değiştirir.

Dizi, Kim Bbang’ın web romanı “The Best of Tomorrow”a dayanmaktadır. Dizinin senaryosunu ise “Top Star U-Back” ve “True Beauty” gibi yapımların arkasında olan senarist Lee Si Eun hazırlıyor.

Başarılı oyuncu Kim Hye Yoon, “SKY Castle”, “Extraordinary You” ve “Secret Royal Inspector & Joy” gibi çok sayıda dramanın yanı sıra “The Girl on a Bulldozer” filmiyle canlandırdığı karakterleri sayesinde kısa sürede izleyicileri büyüledi.

Dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?