SHİNee Onew, Zion.T, 10cm Ve Daha Fazlası Kültürel Miras İdaresi İle ‘Korea On Stage’ Projesine Katılacak

0
152

Kültürel Miras İdaresi ve Kore Kültür Mirası Vakfı, bu yılki ‘Korea On Stage’yi 18’inden itibaren ‘Kültürel Mirası Ziyaret Etme Kampanyası’ olarak yayınlayacak. Videolar, Güney Kore’nin geleneksel kültürel mirasının bulunduğu yerde bir performans sergileyen popüler şarkıcıları gösterecek.

Önceki ‘Korea On Stage’, çeşitli türlerden sanatçıları büyük bir sahnede bir araya getirdiyse, bu yılki ‘Korea On Stage’, şarkıcıların unutulmaz şarkılarını söyleyeceği dört yeri açıklayacak. Lokasyonlar, tümü oldukça geleneksel mimariye ve zarif manzaraya sahip Gyeongju Tangdong Köyü, Suncheon Seonamsa Tapınağı, Andong Byeongsan Seowon ve Gangneung Seongyojang’dır. Bu yılki ‘Korea On Stage’, Kakao Entertainment‘ın küresel K-pop temsilcisi medyası ‘1theK‘ ile ortaklaşa üretildi.

SHINee‘den Onew, Yangdong Köyü’nde “Neighborhood“, “Dear My Spring” ve “Shine On You” şarkılarını sonbahar havasına duygusal baladı ekleyerek söylüyor. Seonamsa Tapınağı’nda Zion.T popüler şarkılar “Snow”, “May” ve “Eat”i sunarken, 10cmThere’s No Way…” “Love in the Milkyway” ve “Yesterday You Left Me” şarkısını söyleyecek. ,” Seongyojang’da.

Bu yılki ‘Korea On Stage’ Kore’nin kültürel mirasının tadını çıkarmanın yeni ve farklı bir yolunu sunacak. Fragman bu ayın 18’inde yayınlandı ve içeriğin tamamı 30 Kasım’a kadar sırayla yayınlanacak.

‘Korea On Stage’in ana yapımcısı, “Kültürel mirası ve çeşitli müzik türlerini birleştirerek yeni bir performans içeriği dünyasına öncülük etmek istiyoruz. Zarif geleneksel mimari tarz ve duygusal K-pop’un birleşimi, müziğin tanıtımına katkıda bulunacak. Kore kültürel mirasının güzelliği.”

Kaynak:Allkpop