Shin Hyun Bin ve Moon Sang Min, Yeni Bir Rom-Com Dizisinde Sevgili Olmak İçin Rol Teklifi Aldı

0
589

25 Ağustos’taki çeşitli haberlere göre, Shin Hyun Bin ve Moon Sang Min, webtoon tabanlı dizi Cinderella At 2 AM’de başrol oynamayı teklif etti. 

Raporlar, hem Shin Hyun Bin hem de Moon Sang Min’in dizi Cinderella At 2 AM’de  kendilerine sunulan rolleri olumlu değerlendirdiklerini belirtti.

Cinderella At 2 AM, korunmasına öncelik veren sıradan bir kadın ile aşkını korumanın kendini korumakla aynı şey olduğuna inanan üçüncü nesil bir holdingin aşk hikayesini konu alacak romantik komedi bir dizi. Dizi ile aynı isimli webtoondan uyarlanacak. 

Dizinin nerede yayınlanacağı ve ne zaman yayınlanacağı konusunda henüz resmi bir onay bulunmuyor. 

Yaklaşan dizide Shin Hyun Bin, Ha Yoon Seo adlı karakteri canlandırma teklifi aldı. Kendisine ve yeteneklerine 7/24 güvenir. Bir kredi kartı şirketinin marka pazarlama ekibinde yönetici olarak çalışmaktadır. 

Eğer Shin Hyun Bin oyuncu kadrosunu resmi olarak onaylarsa bu onun ikinci dizisi olacak. Aktris ayrıca Jung Woo Sung ve Park Jin Joo ile birlikte Say You Love Me dizisine katılacak.

Bu arada Moon Sang Min’in zarif ve iyi bir fiziğe sahip bir adam olan Seo Joo Won rolünü oynayacağı bildiriliyor. Kendisi üçüncü nesil bir holdingdir ve Ha Yoon Seo’nun ekibinin yeni bir çalışanıdır. Çalışanlar onun şirket başkanının oğlu olduğunu bilmiyorlar.

Shin Hyun Bin ve Moon Sang Min’in yaklaşan dizi Cinderella At 2 AM için en uygun kişiler olduğunu düşünüyor musunuz ?