Park Shin Hye Ve Choi Tae Joon Evleniyor Ve Bebek Bekliyorlar

0
203

İki oyuncu 2017’nin sonlarında çıkmaya başladı ve Mart 2018’de ilişkileriyle halka açıldı.

23 Kasım’da ajansları SALT Entertainment ve Santa Claus Entertainment, Park Shin Hye ve Choi Tae Joon’un düğününün 22 Ocak 2022’de Seul’de özel olarak yapılacağını duyurdu. SALT Entertainment ayrıca Park Shin Hye’nin hamile olduğunu da açıkladı.

İki oyuncu da haberleri paylaşmak için resmi hayran kafesi aracılığıyla önemli bir duyuru yaptı.

İşte Park Shin Hye’nin mektubu:

Merhaba. Ben Park Shin Hye. Bu günlerde havalar soğuyor. Herkesin sağlıklı ve iyi olup olmadığını merak ediyorum.
Birkaç gün önce evimi temizliyordum ve 20 yıl önce ilk ajansımla olan sözleşmemi buldum. İlkokul 6. sınıftaydım ve ortaokulun ikinci yılında oyuncu oldum. Göz açıp kapayıncaya kadar 18 yıl geçti. Zamanın gerçekten uçtuğunu hissettim.
Çocukluğumda birçok insan benimleydi ve sizlerin sevginiz ve desteğiniz sayesinde birçok yapımda farklı yönlerini gösterebilen bir oyuncuya dönüşebildim. Çoğu zaman kamera önünde mutluydum ama ne zaman zorlansam bana güç ve cesaret veren hayranlarım oldu. Teşvik edici sözlerin her biri beni ayağa kaldırıp kameranın önünde durmama neden oldu.
Bu yüzden bugün bu haberi paylaşacağım için çok gerginim ve bir yandan bu ani habere çok şaşıracağınızdan endişe ediyorum. Ama yine de önce hepinize söylemek istedim.
Uzun süredir birlikte olduğum kişiyle evleniyorum. Uzun zamandır bir destek kaynağı oldu ve Park Shin Hye kişiliğinin tüm eksikliklerini kucakladı ve onunla evli bir çift olarak bir hayata başlamak istiyorum.
Ayrıca henüz başlangıç aşamasında olduğu için bunu tartışmak konusunda tereddüt etsem de, evliliğimiz için hazırlıklara başlarken, bize çok değerli bir yeni hayat geldi. Hepsini size o kadar çok anlatmak istiyordum ki. Ben de bir aile kurduktan sonra size olumlu yanlarını göstereceğim.
Eksik benliğimi sevginle desteklediğin için teşekkür ederim. Biraz zaman alacak ama çok uzun süre beklemek zorunda kalmamak için yakında harika bir oyuncu olarak geri dönmek için çok çalışacağım. Lütfen o zamana kadar sağlıklı kalın.

Choi Tae Joon şu mektubu yazdı:

Merhaba. Ben Choi Tae Joon.
Uzun zamandır beni destekleyen hepinize teşekkür ederim, her günümü minnetle yaşıyorum.
Titreyen bir yürekle, herkesten önce bilmenizi istediğim bir haberi paylaşmak için bu yazıyı yazıyorum. Uzun bir süre biriyle çeşitli duygular alışverişinde bulundum ve anlamlı bir ilişki sürdürdüm. O bana bir kurtarıcı gibi, mutlu olduğumda gülümseyip, üzgün olduğumda yüksek sesle ağlamayı bana kelimeler olmadan öğretti. Şimdi, evlilik yeminimizi etmek istiyoruz ve minnettar olduğum bu aşk meyvelerini versin.
Ve bunu söylerken kendimi temkinli hissetsem de, hayatımızın yeni bölümüne hazırlanırken bize çok değerli bir yeni hayat geldi.
Ani gelen habere şaşırmış olabilirsiniz ama herkesten önce size haber vermek istedim, o yüzden yarım kalmış yazımla yürekten duygularımı aktarıyorum.
Şimdi size bir ailenin ferdi olarak sorumluluğumu göstereceğim ve oyuncu Choi Tae Joon olarak sizleri beklentilerinizi karşılayan oyunculukla selamlayacağım.
Bu uzun yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederiz.
Hava soğudu. Herkes sağlıklı olsun