Park Bo Young ve Park Hyung Sik Yaklaşan K-drama “Strong Woman Kang Nam Soon”da Yeniden Bir Araya Geliyor

0
3286

Park Bo Young ve Park Hyung Sik bir kez daha aynı ekranda birlikte görülecek!
Altı yıl sonra, Park Bo Young ve Park Hyung Sik yakında çıkacak olan Strong Woman Kang Nam Soon dizisi için yeniden bir araya gelecekler. Sektördeki kaynaklara göre ikili, Strong Woman Do Bong Soon yazarının yeni çalışmasında özel olarak yer alacak.

JTBC 30 Mart’ta Park Bo Young ve Park Hyung Sik’in yaklaşmakta olan K-drama Strong Woman Kang Nam Soon’da küçük bir rol oynayacaklarını doğruladı. Kanal ayrıca dizinin sahnelerinin çekimlerinin çoktan tamamlandığını da paylaştı.

Park Bo Young ve Park Hyung Sik, 2017 yılının hit draması Strong Woman Do Bong Soon’un ana başrolleriydi. Dizi, Kore dizilerindeki ilk kadın kahraman olduğu için çok sevilmişti. Bu nedenle yakında çıkacak olan Strong Woman Kang Nam Soon dizisi bu dünya görüşünü genişletecek ve insanüstü güce sahip başka bir kadının hikayesini gösterecek.

2023’te Park Bo Young nihayet dizilere geri dönecek. En son 2021 yapımı Doom at Your Service dizisinde yer almıştı. En iyi kadın oyunculardan olan Park Bo Young, Yeon Woo Jin, Jang Dong Yoon, Lee Jung Eun, Lee Sang Hee ve Yoo In Soo ile yakında çıkacak olan Netflix orijinal dizisi Daily Dose of Sunshine’da başrolde yer alacak.

Bu arada, Park Hyung Sik şu anda tvN K-draması Our Blooming Youth’da rol alıyor. Ayrıca yaklaşan dizi Doctor Slump’ta Park Shin Hye ile yeniden bir araya gelecek.

Yaklaşan K-drama Strong Woman Kang Nam Soon, doğaüstü bir güçle doğan üç nesil anne ve kızının hikayesini anlatacak. Gangnam merkezli uyuşturucu suçlarını ortaya çıkarmak için birlikte çalışacaklar.

Strong Woman Kang Nam Soon’da Lee Yoo Mi, Ong Seong Wu, Byun Woo Suk, Kim Jung Eun, Kim Hae Sook ve Park Young Tak bir araya gelecek.

Yaklaşan K-drama yılın ilk yarısında prömiyer yapacak. Sadece JTBC’de yayınlanacak.